Reklama
aplikuj.pl

Rockstar grzebie przy Vice City Online! GTA 6 jednak tam?

vice city, gta 6

Czyżby plotki o nowym GTA 6 były prawdziwe? Rockstar coś majstruje przy Vice City Online.

Od dawna słyszymy plotki na temat tego, że nowe GTA 6 będzie działo się w Vice City. W grze znana lokacja miałaby być tylko jednym z miast, bo udalibyśmy się też do Ameryki Południowej, a wszystko skąpane byłoby w dużych ilościach narkotyków.

To wszystko jednak plotki, a o grze wiemy tyle, że jest dopiero w powijakach i zanim powstanie to miną lata. Do tego tytuł ma nie być tak wielki jak GTA V, bo jednak tworzenie tak dużych światów i coraz bardziej złożonych symulacji jest już wystarczająco wyczerpujące dla pracowników.

Czytaj też: Minimalna pensja 2021. Ile zarobią Polacy?

Teraz jednak mamy coś oficjalnego! Rockstar od dawna posiada wiele domen, które po prostu trzyma po to, aby nikt ich nie zajął. Odnowienie do nich praw nie musi znaczyć, że jakaś gra powstaje, ale domena gtavicecityonline.com jest ważna jeszcze do końcówki 2021 roku. A Rockstar ją nagle zaktualizował, dodając dane kontaktowe. Rockstar mógłby np. napady z GTA 5 Online zamienić na jakieś misje ze szmuglowaniem narkotyków między państwami w GTA Vice City Online.

Podsyca to zatem plotki na temat GTA 6 w Vice City. Można sądzić, że i ta odsłona GTA stanie się maszynką do zarabiania pieniędzy taką jaką jest aktualnie GTA 5 Online. Przyznacie, że Grand Theft Auto VIce City brzmi aż zbyt dobrze, aby nie skorzystać z tego w nazwie?

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News