Reklama
aplikuj.pl

Klienci wierzą w produkty ROIDMI. Pokazuje to kampania ROIDMI EVA na Indiegogo, w której zebrano prawie 1,1 mln dolarów

Klienci wierzą w produkty ROIDMI. Pokazuje to kampania ROIDMI EVA na Indiegogo, w której zebrano prawie 1,1 mln dolarów
Akcja partnerska

Inteligentne urządzenia czyszczące są już wręcz wszechobecne i nawet jeśli sami jeszcze ich nie posiadamy, to z pewnością znamy kogoś, kto je ma. Powstawanie kolejnych modeli napędzają innowacje, a także zapotrzebowanie klientów. Marka ROIDMI, organizując na Indiegogo kampanię swojego pierwszego samoczyszczącego robota odkurzającego, który automatycznie czyści mop pokazała, że klienci są zainteresowani takim sprzętem jak ROIDMI EVA, a także wierzą w markę. Sukces kampanii, podczas której zebrano 1,08 mln dolarów zachęca również do dalszego rozwoju innowacji.

Branża inteligentnych urządzeń czyszczących rozwija się bardzo dynamicznie, pojawia się wiele nowych marek i nowych modeli, co oznacza również ostrą konkurencję. Klienci jednak niezbyt zwracają uwagę na takie niuanse, skupiając się na znalezieniu urządzenia spełniającego ich oczekiwania, które również rosną, bo z „wykonaj zadanie” przeszliśmy do „zrób to dobrze”. Coraz mocniej zależy nam na efektach i jak najmniejszej ingerencji w sam proces, w tym przypadku, sprzątania. Oczekujemy, by możliwie jak najwięcej rzeczy urządzenie zrobiło samo.

ROIDMI dostrzega te zmiany i potrzeby klientów, dlatego wierzy, że jedynie badania i rozwój, przekładające się na innowacje i przełomy mogą zapewnić im kolejnych klientów. Obrazują to ubiegłoroczne wyniki sprzedaży ROIDMI EVE Plus, które jednak nie sprawiły, że marka się zatrzymała. Wręcz przeciwnie. Urządzenie zostało ulepszone, by zaspokoić kolejne potrzeby klientów. Zintegrowano innowacyjne funkcje z w pełni funkcjonalnym robotem odkurzającym 5-w-1 ROIDMI EVA. Urządzenie zapewnia więc automatyczne czyszczenie i suszenie mopa, zapobiega rozwojowi bakterii i pleśni, a także automatycznie opróżnia pojemnik na kurz i wodę.

Zapewnia pięć trybów pracy – automatyczne mycie, automatyczne usuwanie kurzu, odkurzanie, mopowanie, a także odkurzanie z mopowaniem.

ROIDMI EVA to idealny przykład robota odkurzającego łączącego w sobie automatyzację, inteligentne funkcje, moc czyszczącą, a wszystko dla zapewnienia użytkownikom jak najlepszych doświadczeń.  

Co dokładnie oferuje ROIDMI EVA? Przyjrzyjmy się bliżej jego funkcjom

Jak już wspomnieliśmy, jest to pierwszy na świecie automatyczny robot odkurzający z funkcją mycia. Nie tylko sam opróżnia swój pojemnik na kurz, ale również ten na wodę. W stacji wbudowane dwa 4-litrowe zbiorniki. Jeden na czystą wodę, drugi zaś na odpady. Gdy robot podjeżdża do stacji ładowania, ta wpompuje do jego zbiornika czystą wodę, by wyczyścić podkładki mopujące, a brudy z całego procesu zostaną odprowadzone do drugiego zbiornika. Cały proces jest automatyczny. Dodatkowo stacja szybko wysuszy podkładki mopujące, co uniemożliwi powstawanie brzydkich zapachów, a innowacyjne funkcje sprawią, że ani pleśń, ani bakterie nie będą się na nich rozwijać.

Urządzenie zapewnia też automatyczne opróżnianie zbiornika na odpady dzięki 3-litrowemy antybakteryjnemu i antyzapachowemu workowi na kurz. W nim można przechowywać odpady nawet przez 60 dni, bez obaw o brzydkie zapachy czy rozwój bakterii. Worek jest zamknięty, co zapobiega ponownemu rozprzestrzenianiu się odpadów.

ROIDMI EVA jest już dostępny na Indiegogo, a dzięki zniżce można go kupić za 674 dolary. Warto zwrócić uwagę, że nawet w wyższej cenie można kupić inne podobne urządzenia, takie jak iRobot i7 czy Narwal T10, one jednak nie zapewniają takich funkcji, jak ROIDMI EVA.

Z takich czysto technicznych rzeczy, warto jeszcze dodać, że stacja ROIDMI EVA została wyposażona w kolorowy ekran LED, na którym możemy zobaczyć w czasie rzeczywistym status sprzątania i wszelkich działań podejmowanych przez urządzenie, poziom zapełnienia poszczególnych zbiorników, stan ładowania czy poziom baterii. Nie zabrakło też aplikacji, w której wszystkie te informacje również są dostępne. Tam można też zaplanować sprzątanie, dostosowując je do własnych potrzeb.

Robot odkurzający wyposażono w system nawigacji laserowej LDS 4, dzięki któremu jest w stanie dokładnie zmapować nasz dom czy mieszkanie i precyzyjnie omijać przeszkody. Bateria o pojemności 5200 mAh zapewnia do 250 minut sprzątania powierzchni do 250 m². ROIDMI EVA jest w stanie pokonać przeszkody o wysokości 2 cm, jest kompatybilna z Asystentem Google, ROIDMI, Mi Home i asystentem głosowym Alexa.

Materiał powstał przy współpracy z MC Mart.