Reklama
aplikuj.pl

Ronin Pack do Dying Light 2. Tak, kolejne DLC dostępne

dying light 2

Techland dodał do gry kolejny mały dodatek. Gracze już teraz mogą odebrać pierwszą część stroju, inspirowanego Japonią.

Techland błyskawicznie rozwija Dying Light 2

Trzeba przyznać, że ekipa odpowiedzialna za Dying Light 2 nie próżnuje i cały czas daje powody do tego, aby zbyt szybko nie porzucać gry. Liczne poprawki pojawiają się bardzo szybko, a gra otrzymała już drugi, mały, darmowy dodatek.

Dopiero co otrzymaliśmy ostatnią część dodatku DLC związanego z tzw. Authority Pack, Techland wydał kolejną łatkę dla gry, a już czekają nas kolejne atrakcje.

Co prawda gracze konsolowi są trochę rozżaleni tym, że ich aktualizacje pojawiają się z opóźnieniem w stosunku do wersji pecetowej gry, ale darmowe rozszerzenia na pewno sprawiają, że niejedna osoba daje Techlandowi trochę więcej czasu na łatanie produkcji.

Czytaj też: Kilka znanych gier nie zadziała na Steam Deck

Wspomniany Authority Pack był pierwszym darmowym dodatkiem do gry, a już mamy kolejny. Tym razem zestaw nosi nazwę Ronin Pack i jest podobny do poprzedniej paczki przedmiotów. Gracze Dying Light 2 mogą liczyć tym razem na strój oraz broń, które utrzymane są w japońskich klimatach. Ponownie, aby zdobyć wszystkie przedmioty będziemy musieli zaczekać. Pierwsza część DLC jest dostępna już teraz, ale kolejne pojawią się dopiero 23 i 25 lutego. Dodatek powinien być już dostępny w Epic Games Store, Steam, PlayStation Store oraz Microsoft Store na Xbox.

Zawartość pierwszej części:

– Ręcznie robiona kurtka ocaleńca – zaprojektowana tak, abyś nie dał się zauważyć.

– Ręcznie robione bryczesy ocaleńca – pieczołowicie wykonane, byś mógł poruszać się bez żadnych ograniczeń.

– Ręcznie robione trampki ocaleńca – stąpaj ostrożnie z tymi wygodnymi trampkami.

Sekrety Dying Light 2

Co ciekawe, gracze wciąż nie odkryli wszystkich sekretów Dying Light 2. Co jakiś czas dowiadujemy się o kolejnych ukrytych przedmiotach w produkcji i jeśli ktoś myśli, że ukończył grę na sto procent i czeka na dodatki, to… być może warto jeszcze raz rozejrzeć się po grze.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 nie działa na PS4? Tym razem Sony naprawia błąd

Jednym z najnowszych odkryć graczy jest latająca miotła. Pojawia się ona w jednym z wyzwań parkourowych i jeśli trochę pokombinujemy – będziemy mogli latać na niej po całej mapie.