Reklama
aplikuj.pl

Nowa rozgrywka z Amnesia: The Bunker

amnesia: The bunker

Amnesia: The Bunker trafi do graczy już 23 maja. Deweloperzy gry opublikowali nowy materiał z rozgrywki. Czas na dziesięć minut horroru!

Amnesia: The Bunker w akcji

Deweloperzy nie tłumaczą zbyt dużo z tego co widzimy. Twórcy wspominają tylko o tym, abyśmy przezwyciężyli swój strach, przetrwali i odnaleźli drogę wyjścia z bunkra.

Czytaj też: Zadbajcie o sprawiedliwość w Red Dead Online

Co za to wiemy z wcześniejszych informacji?

Napięcie rośnie
Zanurz się w rozgrywce surwiwalowej, która stawia na swobodę działania. Wcielisz się w postać francuskiego żołnierza, Henriego Clémenta, który liczyć może tylko na swój rewolwer, głośną latarkę dynamo i niewielką ilość zapasów, które po odnalezieniu w świecie wykorzysta to tworzenia nowych rzeczy. Dzięki systemowi losowości i nieprzewidywalnym zachowaniom żadna rozgrywka nie będzie taka sama.

Czyhają na ciebie różne zagrożenia, które reagują na każdy twój ruch i dźwięk, więc musisz dopasować swój styl gry, by przetrwać to piekło. Każda decyzja wpływa na wydarzenia w grze, każda akcja niesie za sobą reakcję.

Uciec przed koszmarem
Rozwiązuj problemy na swój własny sposób w półotwartym świecie. Musisz eksplorować bunkier i eksperymentować, by odnaleźć wyjście. Dowiedz się, co tu się dzieje. Co się z pozostałymi żołnierzami? Gdzie podziali się wszyscy oficerowie? Jakie zło czai się w tym piekle na ziemi? Rozwiąż zagadki Bunkra i zwiedź każdy zakątek tego bezlitosnego sandboxa, by zwiększyć swoje szanse na przeżycie.

Cechami gry mają być za to:

  • Dynamiczne i wszechobecne potwory reagujące na działania gracza.
  • Ciągłe napięcie – czas jest twoim wrogiem.
  • Funkcjonalne, oparte na fizyce interakcje ze światem.
  • Szukaj zasobów i twórz narzędzia, by przetrwać.
  • Mnogość rozwiązań dla różnych problemów w nieliniowym otwartym świecie.