WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Rozgrywka z The Walking Dead: Onslaught – zombie nigdy nie były tak prawdziwe

Rozgrywka z The Walking Dead: Onslaught – zombie nigdy nie były tak prawdziwe

Rozgrywka z The Walking Dead: Onslaught pokazuje nam na jakim etapie rozwoju jest produkcja. Przed twórcami jeszcze sporo roboty.

Studio Survios jakiś czas temu zapowiedziało, że pracuje nad nową grą na wirtualną rzeczywistość. Dowiedzieliśmy się wtedy, że chodzi o The Walking Dead: Onslaught, jednak nie mogliśmy zobaczyć jeszcze wtedy gry w akcji. Teraz jednak pojawił się gameplay. Czy ten zapis z rozgrywki Was zachęca?

Czytaj też: Ray Tracing w Cyberpunk 2077 pewniakiem. Nvidia współpracuje z CD Projekt Red

Pamiętajcie, że to co widzicie powyżej to rozgrywka z wersji pre-alpha. The Walking Dead: Onslaught zmieni się jeszcze bardzo mocno, jednak podstawowe założenia raczej będą już utrzymywane. Twórcy na ten moment pokazali nam strzelanie do nieumarłych oraz to, jak wygląda kilka ciekawych mechanik.

Aktualnie The Walking Dead: Onslaught wygląda po prostu… dobrze. Strzelanie to raczej poziom już standardowy dla wirtualnej rzeczywistości. Widać jednak, że autorzy mają tutaj kilka własnych pomysłów. Dla przykładu – zombie możemy złapać jedną ręką za szyję, a drugą wbić im w głowy sztylet. Takie doświadczenie w VR to na pewno coś niesamowitego. Zombie na wyciągnięcie naszej ręki i… ostrza.

Docenić trzeba również sam model broni czy ich animacje. Widać, że autorzy mają już kilka elementów wykonanych bardzo ładnie i pozostaje liczyć, że pozostałe również zostaną tak doszlifowanie. The Walking Dead: Onslaught ma trafić do sprzedaży na jesień 2019. Gra będzie dostępna dla zestawów HTC Vive, Oculus Rift oraz innych liczących się headsetów. Możemy tylko gdybać co to będzie, ale obstawiałbym urządzenia Windows Mixed Reality lub PlayStation VR.

Czytaj też: Chivalry 2 zapowiedziane, ale nie będziecie z tego zadowoleni

Źródło: uploadvr.com