Reklama
aplikuj.pl

Rozgrywki ESL w CS:GO przełożone

Counter-Strike: Global Offensive, karty Counter-Strike: Global Offensive, grafiki Counter-Strike: Global Offensive, test Counter-Strike: Global Offensive

ESL ogłosiło właśnie, że rozgrywki CS:GO Major w Rio de Janeiro zostają przełożone. Odbędą się one dopiero w listopadzie.

Turniej zachowa rangę Majora i zastąpi drugie tego typu wydarzenie planowane właśnie pod koniec roku. Decyzja została podjęta w porozumieniu z Valve i jest konieczna w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestników i kibiców.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News

Faza play-off odbędzie się w Jeunesse Arena w dniach 19-22 listopada. Do jesiennej puli nagród zostanie dodana ta wiosenna, więc drużyny będą walczyły o jeszcze większe pieniądze.

Ulrich Schulze, SVP Product w ESL, komentuje:

Nasza decyzja jest bardzo trudna, ale zdrowie i bezpieczeństwo zawsze stoi na pierwszym miejscu. Mimo niezwykle skomplikowanych okoliczności dla organizacji eventów na żywo, chcemy dostarczyć brazylijskim fanom CS:GO Majora na jakiego zasługują. Będziemy nadal intensywnie pracować, aby dostarczyć społeczności CS:GO wysokiej jakości treści w tych trudnych czasach i już rozpoczynamy przygotowania listopadowego Majora w Rio.

Turniej jest częścią ESL Pro Tour i liczy się do rankingu Intel Grand Slam. Bilety kupione na majowe wydarzenie zachowają ważność na listopadowe rozgrywki. Można się też ubiegać o zwrot kosztów ich zakupu. Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem.

Czytaj też: Nadchodzi Mira, czyli Słowiańska gra przygodowa