WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Rozmiar Asgard’s Wrath wskazuje, że gry na VR nie są już malutkimi produkcjami

Rozmiar Asgard’s Wrath może zaskoczyć. Okazuje się, że producent szykuje naprawdę duży tytuł.

Droga, którą obrał Oculus przy okazji promowania swojej platformy wirtualnej rzeczywistości, to kopia działań Sony. Zarządzający firmą wydają ogromne pieniądze na ekskluzywne tytuły, które już teraz sprawiają, że gogle Oculus opłaca się kupić dla zagrania w kilka z produkcji dostępnych ekskluzywnie na ten sprzęt.

Czytaj też: Polski Symulator Złodzieja nabierze realizmu w VR

Nadchodzące Asgard’s Wrath na materiałach z rozgrywki wygląda po prostu fantastycznie. Do tego wszystkiego grafika nie odstaje już jakością od wielu współczesnych tytuł nie-VRowych.

Tytuł będzie dużą grą AAA, która ma starczyć nam nawet na trzydzieści godzin zabawy. Do uruchomienia gry będziemy potrzebowali gogli Oculus Rift lub (jak niedawno to ogłoszono) tańszych gogli Oculus Quest, które podepniemy kabelkiem do komputera.

Jest jednak jedna rzecz, na którą powinniście szczególnie zwrócić uwagę. Asgard’s Wrath wymagać będzie bowiem ogromnej ilości wolnego miejsca na dysku. Dobre tekstury, długość rozgrywki, wiele interaktywnych przedmiotów. To wszystko sprawiło, że gracze muszą przygotować 121 GB na dysku.

Czytaj też: Premiera Vader Immortal: Episode II – gotowi na powrót do świata Gwiezdnych Wojen?

Źródło: uploadvr.com