Reklama
aplikuj.pl

Myślałem, że pomylili się z przecinkiem w rozmiarze Star Wars Jedi Ocalały

star wars jedi

Poznaliśmy rozmiar Star Wars Jedi Ocalały. Tytuł będzie naprawdę dużą produkcją, na która niektórzy będą musieli przygotować miejsce.

Star Wars Jedi Ocalały waży sporo

Macie miejsce na przygodę w Star Wars Jedi Ocalały? Akcja tego tytułu dla jednego gracza z bogatą warstwą narracyjną zaczyna się pięć lat po wydarzeniach przedstawionych w Star Wars Jedi: Upadły Zakon i ukazuje desperacką walkę Cala w galaktyce, którą coraz bardziej spowija mrok. Zepchnięty przez Imperium na jej rubieże bohater musi stawić czoła starym i nowym zagrożeniom. Jako jeden z ostatnich rycerzy Jedi Cal musi uporać się z najtrudniejszym okresem w historii galaktyki, ale jak daleko będzie w stanie się posunąć, aby chronić siebie, swoją załogę i dziedzictwo Zakonu Jedi?

Czytaj też: Agatha Christie – Hercule Poirot: The London Case z przygodą w Anglii

Pytanie również, jak daleko Wy jesteście w stanie się posunąć z usuwaniem innych gier, jeśli macie mało miejsca na dysku PlayStation, a będziecie chcieli zagrać w nową produkcję Star Wars? Jak się okazuje, instalator Star Wars Jedi Ocalały na PlayStation 5 waży aż 147,58 GB!

Choć gra będzie miała premierę 28 kwietnia, to jednak osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe w PlayStation Store, będą mogły ją pobrać już 26 kwietnia. Jeśli będą miały wolne miejsce.