Reklama
aplikuj.pl

Ruszyła kolejna odsłona akcji “Zielone Oferty od Acera”! Pomóż posadzić nowe drzewa i zyskaj nawet 1000 zł rabatu

Zielone Oferty od Acera

Acer rusza z kolejną już odsłoną akcji “Zielone Oferty od Acera”, w ramach której za każdy sprzęt, który zamówimy w Acer Store, zostanie posadzone jedno drzewo. Przy okazji można również zgarnąć naprawdę atrakcyjne rabaty.

Zielone Oferty od Acera – nowe drzewo i nawet 1000 złotych rabatu!

Jeśli chcecie przyczynić się do zwiększenia liczby posadzonych przez firmę drzew, to sprawa jest prosta. Wystarczy wejść na stronę sklepu internetowego Acer Store i zamówić coś spośród objętych promocją produktów. W ofercie znalazły się laptopy, komputery stacjonarne, monitory i akcesoria od marki Acer czy Predator, więc jest w czym wybierać. By dodatkowo zachęcić do zakupu, Acer oferuje dodatkowy rabat, bo w naszej kieszeni może zostać nawet 1000 zł.

Warto tylko pamiętać, że promocja obowiązuje jedynie w sklepie internetowym Acer Store i trwa do 2 maja 2022 roku.

Akcja organizowana jest we współpracy z organizacją non-profit One Tree Planted. W ubiegłym roku, podczas wcześniejszej edycji akcji, udało się sfinansować posadzenie przeszło 2,5 tysiąca drzew, dzięki zakupom klientów w Europie. Czy w tym roku uda się przebić ten wynik?

Choć działania prośrodowiskowe prowadzimy w Acer przez cały czas, a rozwój produktów z serii Vero jest najlepszym tego przykładem, to jednak właśnie w kwietniu, gdy obchodzony jest Dzień Ziemi, chcemy w szczególny sposób chcemy jeszcze bardziej podkreślić jak ważna jest dla nas nasza planeta i odpowiedzialne prowadzenie działalności. Duża liczba zasadzonych drzew w poprzednich latach to dla nas sygnał, że ta sprawa jest też ważna dla naszych klientów. Dziś zapraszamy kolejne osoby, by razem z nami zmieniały ten świat na bardziej zielony, tak jak w naszym logo

– zachęca Jeremi Rybak, marketing manager w Acer Polska.