Reklama

Ryan Gosling ponownie poleci w kosmos?

Ryan Gosling Project Hail Mary, Project Hail Mary premiera książki, Project Hail Mary Andy Weir, Project Hail Mary adaptacja
TORONTO, ON - SEPTEMBER 11: Actor Ryan Gosling attends the 2018 Toronto International Film Festival - "First Man" Press Conference at TIFF Bell Lightbox on September 11, 2018 in Toronto, Canada. (Photo by Emma McIntyre/Getty Images)

Wygląda na to, że Ryanowi Goslingowi spodobały się filmowe loty w kosmos. Aktor zagra główną rolę w adaptacji kolejnej książki Andy’ego Weira, twórcy Marsjanina.

W 2018 roku Ryan Gosling wcielił się w Neila Armstronga w filmie Pierwszy człowiek. Damien Chazelle pokazał nam kulisy pierwszego lotu na księżyc, a także przybliżył postać Armstronga, który jako pierwszy z ludzi postawił nogę na srebrnym globie. Tym razem aktor znów odbędzie samotny lot w kosmos, choć jego misja będzie zupełnie inna.

Project Hail Mary to książka autorstwa Andy’ego Weira. Akcja opowiada o samotnym astronaucie podróżującym na statku kosmicznym. Jego zadaniem jest ocalenie Ziemi. Jak podaje Variety historia ma być wypełniona zaskakującymi zwrotami akcji. O fabule wiemy niewiele, gdyż książka ukaże się dopiero wiosną 2021 roku. Będzie to druga powieść Weira, która trafi na wielki ekran. Pierwszą był Marsjanin  w reżyserii Ridleya Scotta.Obecnie trwają negocjacje z Goslingiem, jednak ja podaje Deadline oczekuje się, że kontrakt szybko zostanie podpisany.

CZYTAJ TEŻ: Czy premiera drugiego sezonu The Umbrella Academy zostanie opóźniona?

Za produkcję odpowie Michael De Luca, który odpowiada za nowy Legion Samobójców. Współproducentem ma zostać również Ryan Gosling.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News