WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Są szansę na legendarne ujęcie Geralta w serialu Wiedźmin

Wiele już zostało powiedziane na temat serialu Wiedźmin i teraz oczekujemy tylko finalnego zwiastuna z ogłoszeniem daty premiery. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy zapomnieć o nim aż do tego momentu, bo tak się składa, że powiązani z The Witcher twórcy ochoczo rozrzucają ciekawostki w wielu wywiadach. 

Czytaj też: „To będzie jak kolejna rozgrywka w Wiedźmina 3”, czyli Cavill o swojej roli w serialu Wiedźmin

W jednym z serwisem Gizmodo showrunnerka Lauren Schmidt Hissrich na pytanie, czy zobaczymy w serialu Wiedźmin Geralta, odpoczywającego w balii z wodą odpowiedziała, że:

W tym sezonie jest balia z wodą. Nie powiem Ci, kto w niej siedzi, ale tak, pojawia się w nim balia.

Jeśli nie wiecie, jak ważna to informacja, to przypomnijcie sobie falę memów z Wiedźmina 3, wśród których znajdował się właśnie on – Geralt w balii. Ten sam, który doczekał się długiego zatrudnienia w serwisie PCGamer w ramach zaproszenia do klubu czytelników i ten sam, którego postanowiono przerobić na figurkę.

Żeby nie zostawiać Was z tym głupkowatym jedynie tematem, doszukałem się też innego wywiadu z showrunnerką w roli głównej. Tym razem to podczas rozmowy z The Wrap Hissrich wyjawiła, że nie ma żadnych planów na czerpanie wiedzy ze źródła, jakimi są gry w przyszłych sezonach.

Nie, nie będziemy zaczynać adaptowania gier. Mogę atakować tylko jeden sezon w jednym momencie, którym się ekscytuje. Reszta sprawia, że moja głowa sprawia wrażenie, że zaraz eksploduje. Jeśli ktoś spyta „co będzie się dziać w sezonie 7” oczywiście mam pomysły. 

Czytaj też: Nie tylko teaser, czyli nowe informacje o serialu Wiedźmin

Źródło: VG247