Reklama
aplikuj.pl

Salon Toyota Kraków: samochody i serwis najwyżej próby

Toyota Corolla Cross Kraków

Pojazdy marki Toyota to klasa sama dla siebie. Zarówno samochody osobowe, jak i tzw. dostawczaki są w stanie spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających kierowców. Sprawdźmy więc, gdzie można znaleźć najlepszego dealera Toyoty w Krakowie i co ma dziś do zaoferowania.

Japońskie samochody dostawcze

Duży salon Toyota Kraków (Aleja Pokoju 57) ma w ofercie świetne pojazdy o charakterze dostawczym, nie wyłączając legendarnego Hiluxa. To potężny pick-up, który sprawdzi się w bardzo wymagających okolicznościach terenowych. Niemniej większość przedsiębiorców może zdecydować się na lżejszy kaliber w postaci Proace Electric. To wszechstronny model do szerokich zastosowań głównie w miejskich warunkach. Napęd elektryczny to dziś dwie baterie do wyboru. Pierwsza zapewnia zasięg 230 km. Druga – aż 330.

Auto w wersji hybrydowej Hydrogen

Wspomniany powyżej salon samochodowy przy Alei Pokoju oferuje samochody używane oraz zupełnie nowe sztuki. Wśród tych drugich warto sprawdzić, czy dany model istnieje zarówno w wersji hybrydowej, jak i tradycyjnej. Toyota Corolla Cross to świetny przykład SUV-a, który łączy oba światy. Napęd hybrydowy piątej generacji w tym wypadku to silnik benzynowy o mocy 197 KM. Silnik elektryczny zaś oferuje 113 KM oraz 206 Nm momentu obrotowego.

Toyota produkuje też maszyny z napędem wodorowym. To w stu procentach czysta energia, która w żaden sposób nie szkodzi środowisku. Wbrew temu, co sądzą przeciwnicy takich rozwiązań, satysfakcja z jazdy również nie doznaje uszczerbku. Taka jest właśnie Toyota Mirai. Absolutnie bezemisyjna. Wyjątkowo komfortowa. Do sprawdzenia dla gości salonu na Nowej Hucie.

Serwis samochodowy Toyota w Krakowie

Samochody osobowe i dostawcze. Hybrydowe nówki i używane benzyniaki na rynku wtórnym. Wszystkie potrzebują regularnych wizyt w fachowym warsztacie. Dealer Toyota Kraków jest w stanie zapewnić i takie usługi, jak się okazuje. Aleja Bora-Komorowskiego 6 to adres, pod którym znajduje się autoryzowany serwis dla aut tego japońskiego koncernu. Każdy kierowca rozwiąże tam dowolny problem blacharsko-lakierniczy, jak i bardziej skomplikowane sytuacje dotyczące silników, nie wyłączywszy napędów hybrydowych i wodorowych, ma się rozumieć. Toyota Corolla Cross, Mirai czy zwykły Yaris – na Bora Komorowskiego naprawisz każdy samochód. Ten salon Toyoty w Krakowie poradzi sobie ze wszystkim. W końcu zwykłe warsztaty nie mają prawa być tak skuteczne, jak autoryzowany serwis samochodowy, prawda?

Wpis reklamowy.