WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Samsung Family Hub to wyjątkowo inteligentna lodówka

Podczas targów CES 2020 Samsung zaprezentował najnowszą wersję lodówki Family Hub. Jej użytkownicy mogą liczyć na jeszcze bardziej spersonalizowane doświadczenia.

Lodówka stała się właśnie w pełni multimedialnym urządzeniem, które pełni rolę centrum zarządzania. Projektując nowy model Family Hub, Samsung wziął pod uwagę wrażenia użytkowników poprzednich wersji.

Od kiedy pięć lat temu wprowadziliśmy Family Hub na rynek, urządzenie to udoskonaliliśmy o innowacje, które wychodzą naprzeciw potrzebom zabieganych współczesnych rodzin. Najnowsza wersja lodówki jest jak dotąd najbardziej innowacyjna. Oferuje spersonalizowane, inteligentne funkcje pozwalające zapracowanym rodzinom pozostać ze sobą w jeszcze ściślejszym kontakcie.

John Herrington, Senior Vice President, General Manager of Home Appliances, Samsung Electronics America

Family Hub pozwoli na spędzanie mniej czasu na planowaniu posiłków. Lodówka pozwala spersonalizować całość doświadczeń związanych z jedzeniem. Rekomenduje ona przepisy, dopasowuje je do preferencji dietetycznych i pozwala opracować plan posiłków na cały tydzień. Odbywa się to na podstawie przechowywanych produktów. Family Hub ułatwia też przygotowywanie listy zakupów. Całość została stworzona przy współpracy ze starupem Whisk, który pomaga zaplanować kompleksowy posiłek.

Family Hub oferuje też Family Board, który pozwala dzielić się utworami czy zdjęciami. Można na to przesyłać informacje wprost ze smartfona, więc całość jest niezwykle prosta w obsłudze.

Na koniec najważniejsze – Nowy Family Hub oferuje też zarządzanie inteligentnym domem. Można monitorować i kontrolować ponad 100 urządzeń kompatybilnych ze SmartThings. Dzięki temu sterowanie nowoczesnym domem stanie się jeszcze łatwiejsze.

ŹRÓDŁO: Materiały prasowe