Reklama
aplikuj.pl

Galaxy A24 może i będzie budżetowcem, ale jego wygląd ma przypominać nadchodzące flagowce

Galaxy A23

Do premiery serii Galaxy S23 został tydzień, tymczasem Samsung pracuje też nad modelami z niższej półki, takimi jak np. Galaxy A24. Niedawno smartfon pojawił się w bazie Geekbench, ujawniając kilka szczegółów specyfikacji, a teraz poznaliśmy też jego wygląd dzięki nowym renderom.

Samsung Galaxy A24 będzie podobny do modeli z serii Galaxy S23

Dotychczasowe rendery ujawniły nam, że w tegorocznych flagowcach Samsung zrezygnuje z wyspy aparatów, pozostawiając same czujniki, lekko wystające ponad tylną obudowę. Takie rozwiązanie zostało już zresztą wypróbowane w ubiegłorocznym Galaxy S22 Ultra, a teraz producent zastosuje je we wszystkich modelach z serii. Okazuje się jednak, że nie tylko, bo rendery przedstawiające Galaxy A24 również ukazują brak wyspy.

Smartfon dostanie trzy obiektywy aparatów ułożone w pionie, obok których znajdzie się lampa błyskowa. Same plecki wyglądają bardzo interesująco, bo nie mamy tutaj jednolitej obudowy a materiał, który daje efekt mieniących się kolorów. Na rynku pojawić się mają cztery warianty kolorystyczne: czarny, ciemnoczerwony, jasnozielony i srebrny. Jeśli rendery są prawdziwe, to ten budżetowiec z pewnością będzie przykuwał spojrzenia.