Reklama
aplikuj.pl

Wszystko wskazuje, że już za kilka dni Galaxy A54 zaliczy swoją premierę

Samsung pokaże nam w tym roku kilka modeli z popularnej serii Galaxy A. Wśród nich znajdzie się również Galaxy A54, a na jego premierę nie będziemy musieli długo czekać.

Południowokoreański gigant zaktualizował swoją indyjską stronę internetową o informacje na temat wydarzenia zaplanowanego na 18 stycznia. Podczas niego zostanie zaprezentowany nowy model z serii Galaxy A.

Smartfon, który ma zadebiutować za nieco ponad tydzień, będzie wyposażony w 6,6-calowy ekran o rozdzielczości Full HD i częstotliwości odświeżania 120 Hz.Do tego charakteryzować się będzie pojemną baterią, która ma wystarczyć na 2 dni użytkowania. Samsung właściwie nie zdradza żadnych konkretnych informacji na temat specyfikacji, koncentrując się na tym, by zainteresować nas nadchodzącym wydarzeniem. Mowa więc o funkcji „No Shake Cam” umożliwiającej robienie wyraźnych i nierozmazanych zdjęć i nagrywanie filmów w ruchu czy wielu opcjach personalizacji ekranów oraz ikon.

Co prawda na podstawie tych skąpych szczegółów trudno jednoznacznie określić model, jaki ma zadebiutować, jednak spekuluje się, że będzie nim Galaxy A54, którego rychłą premierę zwiastowały liczne certyfikaty. Drugą opcją może być Galaxy A34, jednak oczekuje się, że będzie on wyposażony w wyświetlacz odświeżany z częstotliwością 90 Hz.

Indie powinny być pierwszym przystankiem dla domniemanego Galaxy A54 przed jego premierą na pozostałych światowych rynkach.