Reklama
aplikuj.pl

Kolejny przeciek ujawnia nam więcej szczegółów specyfikacji Galaxy A54

Samsung Galaxy A53

Wygląda na to, że Samsung powoli szykuje się do wprowadzenia na rynek kolejnego przedstawiciela serii Galaxy A – Galaxy A54. Samrtfon znów pojawił się w przeciekach, ujawniając nam tym razem pojemność baterii.

Jak pojemną baterię zaoferuje Samsung Galaxy A54?

Jeśli chodzi o pojemność baterii, to w tańszych modelach Samsunga nie mamy na co narzekać – zwykle jest to około 5000 mAh. Taką pojemność oferował właśnie Galaxy A53, ale wydaje się, że jego następca może mieć nieco pojemniejsze ogniwo. Wedle najnowszych doniesień, będzie ono charakteryzować się pojemnością znamionową 4905 mAh, co powinno przełożyć się na typową 5100 mAh. W przypadku Galaxy A53 było to 4860 i 5000 mAh dla kolejno pojemności znamionowej i typowej.

Czy powiększenie baterii będzie wiązało się z szybszym ładowaniem? Raczej nie ma na co liczyć. Poprzednik Galaxy A54 obsługuje ładowanie 25 W, tak samo zresztą jak Galaxy S22, a możliwe, że również i S23. Trudno więc oczekiwać, że w tańszym modelu Samsung zdecyduje się na jakieś przyspieszenie.

Jeśli zaś chodzi o resztę specyfikacji, tutaj wielu szczegółów nie mamy. Mówi się jednak o 50-megapikselowym czujniku głównym i braku 5-megapikselowego czujnika głębi, który był obecny na pokładzie poprzedników. Co go zastąpi? Trudno na razie powiedzieć i trzeba raczej uzbroić się w cierpliwość, bo premiery Samsunga Galaxy A54 spodziewamy się dopiero na początku 2023 roku.