Samsung wreszcie oficjalnie zaprezentował model Galaxy A80. Okazuje się, że wszystkie doniesienia były prawdziwe – jedynie nazwa to nie A90.

Największą zaletą tej konstrukcji jest obrotowy moduł z aparatami. Dzięki temu można wykorzystać je do robienia zdjęć selfie czy też tradycyjnych. Główny aparat ma 48 MP i zapewnia wyraziste zdjęcia w dzień oraz w nocy. Drugi z nich to ToF 3D, który zapewnia rejestrację wideo z Live Focus. Trzeci obiektyw to ultraszerokokątny czujnik, który ma taki sam kat widzenia jak ludzkie oko.

Czytaj też: Wyciekła specyfikacja Huawei Y5 2019

Galaxy A80 posiada wyświetlacz Infinity o przekątnej 6,7 cala i rozdzielczości Full HD+. Jest to ekran Super AMOLED, który oferuje wyrazisty i szczegółowy obraz. Bateria ma pojemność 3700 mAh i obsługuje szybkie ładowanie 25 W.

W środku znajdzie się nienazwany ośmiordzeniowy procesor (2,2 GHz Dual + 1,7 GHz Hexa), 8 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. Warto też wspomnieć, że pod ekranem znajdzie się czytnik linii papilarnych. Smartfon na rynek trafi w wersji czarnej, złotej i srebrnej.

Czytaj też: Honor 20 Pro z czujnikiem Sony IMX600

Źródło: Materiały prasowe

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej