Reklama
aplikuj.pl

Poznaliśmy datę premiery Galaxy F54. Długo nie trzeba będzie czekać

Samsung Galaxy M54

W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej doniesień na temat Samsunga Galaxy F54, czyli poniekąd kolejnego wariantu Galaxy M54. Te modele odróżnia jednak kilka szczegółów.

W zeszłym miesiącu Samsung wprowadził po cichu Galaxy M54, ograniczając jednak jego dostępność do Bliskiego Wschodu. Teraz pojawiły się informacje, że urządzenie zmierza też na inne rynki, choć już po zmienioną nazwą. W kilku krajach na stronie pomocy Samsunga, a także w bazach certyfikacyjnych pojawił się Galaxy F54.

Dzięki temu wiemy, że urządzenie będzie wyposażone w pojemny akumulator 6000 mAh z obsługą ładowania 25 W. Dodatkowo ma oferować wyświetlacz o przekątnej 6,7″ Super AMOLED o rozdzielczości FHD+ i częstotliwości odświeżania 120 Hz. Będzie napędzany przez układ Exynos 1380, wspierany przez 8 GB pamięci RAM i 128 lub 256 GB pamięci wbudowanej. Jest to więc identyczna specyfikacja, co Galaxy M54. Nawet konfiguracja aparatów ma być taka sama, bo będzie ponadto wyposażony w 108-megapikselowy aparat główny i 8-megapikselowy aparat ultraszerokokątny.

Zgodnie z nowymi doniesieniami Galaxy F54 zadebiutuje w Indiach w ostatnim tygodniu kwietnia. Spodziewamy się, że niedługo potem zawita też do innych krajów.