Reklama
aplikuj.pl

Dzięki certyfikacji poznaliśmy kolejne szczegóły Samsunga Galaxy F54

Samsung Galaxy M54

Samsung szykuje się do premiery kolejnego modelu. Tym razem będzie to Galaxy F54. Wygląda jednak na to, że nie będzie to całkiem nowy smartfon.

Co już wiemy o Galaxy F54?

W zeszłym miesiącu Samsung wprowadził po cichu Galaxy M54, ograniczając jednak jego dostępność do Bliskiego Wschodu. Teraz pojawiły się informacje, że urządzenie zmierza też na inne rynki, choć już po zmienioną nazwą. W kilku krajach na stronie pomocy Samsunga, a także w bazach certyfikacyjnych pojawił się Galaxy F54.

Dzięki temu wiemy, że urządzenie będzie wyposażone w pojemny akumulator 6000 mAh z obsługą ładowania 25 W. Dodatkowo ma oferować wyświetlacz o przekątnej 6,7″ i będzie napędzany przez układ Exynos 1380. Jest to więc identyczna specyfikacja, co Galaxy M54. Jeśli reszta również będzie taka sama, to smartfon będzie ponadto wyposażony w 108-megapikselowy aparat główny i 8-megapikselowy aparat ultraszerokokątny, a także 8 GB pamięci RAM i 128 lub 256 GB pamięci wbudowanej.

Warto też wspomnieć, że Galaxy M54 to też nie tak do końca nowy model, bo tylko kilka szczegółów różni go od Galaxy A54, który debiutował kilka miesięcy wcześniej. Spodziewamy się, że Galaxy F54 zadebiutuje w najbliższym czasie, ale bez jakiegoś większego rozgłosu.