Samsung Galaxy S10 okazał się wielkim sukcesem. Nic więc dziwnego, że wiele osób zaczyna się już ekscytować powoli nadchodzącym modelem Galaxy Note 10. Okazuje się, że może on być bardziej rewolucyjny niż nam się wydaje.

Najnowsze doniesienia mówią o tym, że Galaxy Note 10 może nie mieć żadnych przycisków. Czy będzie to konstrukcja podobna do Meizu Zero? Najprawdopodobniej nie – Sasmung będzie miał trochę inne podejście.

Wszelkie fizyczne przyciski zostaną zastąpione przyciskami dotykowymi albo gestami. Oznacza to brak fizycznego przycisku do zmiany głośności włączania czy Bixby. Nie wiadomo jednak, które z nich zostaną zastąpione gestami, a które przyciskami dotykowymi.

Czytaj też: Wiemy już praktycznie wszystko o Galaxy A70

To nowe podejście musi też zostać dobrze rozwiązane, bowiem inaczej może ono stwarzać wiele problemów i przypadkowych działań. Przykładowo po włożeniu Galaxy Note 10 do kieszenie nie może być możliwości na przypadkowe włączanie funkcji.

Raport mówi też, że podejście to może najpierw zostać przetestowane w jednym ze smartfonów z serii A w celu zobaczenia reakcji użytkowników, sprawdzenia użyteczności oraz zyskania akceptacji klientów. A co Wy o tym sądzicie? Czy tego typu rozwiązanie jest dobrym pomysłem czy wolicie jednak fizyczne przyciski?

Czytaj też: Huawei zaprezentował smartfony P30 i P30 Pro

Źródło: Gizchina

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej