Reklama

Tak prezentuje się Samsung Galaxy S21 FE na renderach

Tak prezentuje się Samsung Galaxy S21 FE na renderach

Do sieci trafiły pierwsze dokładne rendery smartfona Samsung Galaxy S21 FE, czyli następcy zeszłorocznego flagowca S20 FE. Jak prezentuje się ten model?

Samsung Galaxy S21 FE nie zrewolucjonizuje rynku, przynajmniej jeśli chodzi o wygląd

Debiutujący w ubiegłym roku Samsung Galaxy S20 FE przyjął się świetnie, głównie dzięki poprawkom i bardziej budżetowej cenie, a przede wszystkim procesorowi Snapdragon 865. Nic więc dziwnego, że czekaliśmy na tegorocznego następcę. Na premierę musimy co prawda poczekać jeszcze kilka miesięcy, ale przynajmniej możemy przyjrzeć się jak Galaxy S21 FE wygląda na dokładnych renderach.

Czytaj też: Nowy Samsung Odyssey G9 może być pierwszym z VESA DisplayHDR 2000

Sama specyfikacja tego smartfona trzymana jest w tajemnicy, choć według doniesień powinniśmy spodziewać się procesora Snapdragona 888 lub 870, w prawdopodobnie dwóch konfiguracjach pamięci – 6 GB RAM/128 GB i 8 GB RAM/256 GB. O pojemności baterii mówi się, że ma wynosić 4500 mAh. To jednak są informacje niepotwierdzone, więc nie ma co się na nich zbytnio opierać.

Dlatego właśnie skupmy się na wyglądzie. Zdjęcia prezentują smartfona Samsung Galaxy S21 FE w granatowym wariancie kolorystycznym. Płaski ekran ma przekątną prawdopodobnie 6,4 cala o czym świadczyć mogą wymiary 155,7 x 74,5 x 7,9 mm. Spodziewać się można plastikowej obudowy, wyświetlacza Full HD+. Z tyłu widzimy potrójny aparat, choć o szczegółach nie ma jeszcze mowy.

Informacji nie ma wiele, więc musimy cierpliwie czekać na premierę. Data nie została ogłoszona, ale plotki mówią o 19 sierpnia.