Reklama
aplikuj.pl

Samsung ujawnia datę Galaxy Unpacked 2022

Samsung ujawnia datę galaxy Unpacked 22

Galaxy Unpacked 2022 jest bardzo oczekiwaną imprezą, w końcu wtedy Samsung ma nam zaprezentować serię Galaxy S22. W końcu firma ujawniła dokładną datę wydarzenia.

Pierwsze w tym roku wydarzenie Galaxy Unpacked 2022 będzie z pewnością bardzo elektryzujące. Wszystko przez premierę nowej serii flagowców – Galaxy S22. Przecieki na temat tych urządzeń pojawiają się od wielu miesięcy, a najbardziej interesującym modelem jest z pewnością S22 Ultra, który ma połączyć w sobie serię Galaxy Note i Galaxy S.

Galaxy Unpacked 2022 odbędzie się 9 lutego

Informacja o dacie pojawiła się kilka godzin po tym, jak zdradziły ją nam przecieki, ale teraz możemy już mówić o oficjalnym i pewnym ogłoszeniu.

Zobacz, co kryje mrok i pokonaj ograniczenia nocy z najnowszym smartfonem Samsung Galaxy. Bądź z nami 9 lutego 2022 o godzinie 16:00 podczas wyjątkowego wydarzenia Galaxy Unpacked i jako pierwszy poznaj nowości Galaxy.

Zarejestruj się już dziś, by otrzymywać najnowsze informacje i zyskać dostęp do wyjątkowej oferty: www.samsung.com/pl/unpacked

Spodziewamy się, że podczas wydarzenia Samsung zaprezentuje też serię tabletów Galaxy Tab S8. Zobaczymy więc aż sześć nowych urządzeń, choć możliwe, że firma czymś jeszcze nas zaskoczy.