Reklama
aplikuj.pl

Już wiemy, w jakich kolorach pojawią się nowe składaki Samsunga

Samsung intensywnie pracuje nad kolejną generacją swoich składanych smartfonów. W oczekiwaniu na ich premierę, do sieci trafia coraz więcej szczegółów. Czego tym razem dowiedzieliśmy się o Galaxy Z Flip 5 i Galaxy Z Fold 5?

Samsung szykuje zmiany w Galaxy Z Flip 5 i Galaxy Z Fold 5

Nowe składane smartfony południowokoreańskiego giganta mają zadebiutować w sierpniu tego roku. W obu Samsung ma w końcu zastosować nowy typ zawiasu, dzięki czemu urządzenia będą składane praktycznie na płasko. To świetna wiadomość, bo konkurencja od dawna stosuje zawias o kształcie kropli wody, który to umożliwia. Dodatkowy Galaxy Z Fold 5 zostanie trochę odchudzony, ale przez to nadal nie będzie oferował slotu na rysik S-Pen.

Galaxy Z Flip 5 tymczasem dostanie o wiele większy zewnętrzny ekran, bo Samsung najwyraźniej chce iść w ślady Motoroli i Oppo, co akurat nie jest niczym złym. Taki duży panel będzie o wiele bardziej funkcjonalny niż niewielki ekranik znany z poprzednich generacji.

Jeśli chodzi o najnowszy przeciek, tutaj Ross Young ujawnił nam warianty kolorystyczne nadchodzących urządzeń. Galaxy Z Flip 5 będzie dostępny w kolorach beżowym, szarym, jasnozielonym i jasnoróżowym. Tymczasem Galaxy Z Fold 5 będzie oferowany w odcieniach beżowym, czarnym i jasnoniebieskim.