Reklama
aplikuj.pl

Certyfikat ujawnia nowe informacje o Galaxy Z Fold3 Samsunga

Galaxy Z Fold3 Samsunga

Na temat składanego smartfona Samsunga Galaxy Z Fold3 pojawiają się od jakiegoś czasu różne informacje, ale z tych najnowszych pochodzących z Chin dowiedzieliśmy się, że model otrzymał certyfikat 3C.

Najnowsze informacje o Galaxy Z Fold3 Samsunga

To z kolei wskazuje, że smartfon zbliża się do daty premiery, ale to nie wszystko, co mamy do przekazania, bo w samej certyfikacji podano, że Samsung Galaxy Z Fold3 będzie miał system podwójnej baterii o łącznej pojemności 4,275 mAh, który składa się z dwóch pojedynczych ogniw (2215 mAh + 2060 mAh) i zasili układ Snapdragon 888. To podejście rozłoży ciężar baterii na obie części nadchodzącej nowości Samsunga.

Czytaj też: Samsung Galaxy M32 może mieć pojemną baterię

Mówi się, że Samsung Galaxy Z Fold3 trafi na rynek z certyfikatem odporności na wodę i kurz klasy IP. Biorąc pod uwagę ostatnie raporty, które wskazują na premierę dwóch składanych telefonów w lipcu i to, że spodziewamy się również Samsunga Galaxy Z Flip 3, można spekulować, że oba pojawią się już niebawem.

Czytaj też: Kiedy zadebiutuje Samsung Galaxy M42 5G?

Pojawiła także informacja, że Z Fold3 będzie posiadać 256 GB pamięci masowej, podczas gdy Z Flip2 pojawi się zarówno w konfiguracji 128 GB, jak i 256 GB. Fold 3 jest następcą Samsunga Galaxy Z Fold 2, więc plotkuje się już na temat ulepszeń, jakie mogą się pojawić. Jedną z nich jest obecność rysika S Pen, a kolejną to, że może mieć mniejszy zewnętrzny wyświetlacz niż Galaxy Z Fold2.