9 sierpnia odbędzie się konferencja Unpacked. Jest ona organizowana przez firmę Samsung, a tegoroczna edycja będzie w dużej mierze poświęcona premierze modelu Galaxy Note 9. Poza tym do sieci trafiło kilka niepotwierdzonych informacji co do rzeczy, które Koreańczycy również zamierzają zaprezentować. Wśród plotek pojawiła się wiadomość o tym, że Galaxy S oraz Galaxy Note miałyby zostać połączone w jeden segment.

Oczywiście nie pojawiło się żadne oficjalne potwierdzenie dla powyższych rewelacji, jednak takie rozwiązanie wydaje się prawdopodobne. Zarówno Galaxy S jak i Galaxy Note są do siebie całkiem podobne jeśli chodzi o wygląd i funkcjonowanie. Co więcej, firma rzekomo prowadziła aktywne dyskusje ze swoimi partnerami w sprawie tego typu rozwiązania.

Na przyszłorocznych targach CES Samsung ma zaprezentować nowego smartfona z rozkładanym ekranem. Być może firma chce w ten sposób wytyczyć nowy kierunek w rozwoju. Połączenie dwóch swoich flagowych produktów w jeden wydaje się więc dość sensownym rozwiązaniem. Czy faktycznie tak się stanie? Ciężko stwierdzić, dlatego najlepiej zaczekać na konkrety, które powinny się pojawić za mniej więcej trzy tygodnie – tuż po Unpacked. Choć wiadomo, że wisienką na torcie w przypadku tej konferencji będzie prezentacja gorąco wyczekiwanego Galaxy Note 9.

[Źródło: neowin.net]

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!