WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Samsung pracuje nad gamingowym smartfonem

Poprzeczka jest jednak postawiona naprawdę wysoko. Według serwisu GSMArena konto @MMDDJ_ na Twitterze słynące podobno z wiarygodności ujawniło właśnie, że Samsung planuje stworzyć smartfona z myślą o graczach.

Uplasuje się tym samym chronologicznie na czwartym miejscu takich niecodziennych rozwiązań. Przypomnijmy tylko, że pierwszym gamingowym smartfonem był Razer Phone, którego popularność zbił nieco Xiaomi Black Shark, a całe trio uwieńczył Asus ze swoim innowacyjnym ROG Phone, który zapowiada się fenomenalnie. Samsung nie będzie więc miał łatwego orzecha do zgryzienia.

Niestety nie znamy żadnych specjalnych szczegółów. Z powyższych wpisów źródła możemy wywnioskować tylko to, że nadchodzący składany smartfon nie będzie nosił nazwy Galaxy X. Czy ta zostanie zarezerwowana dla tego gamingowego? Kto wie. Na ten moment możemy równie dobrze wróżyć z fusów albo ustawić sobie tarota. Możemy się jednak spodziewać topowych układów, ciekawych rozwiązań w kwestii gier i wyświetlacza o wysokiej częstotliwości odświeżania.

Źródło: gsmarena