Reklama
aplikuj.pl

Samsung rozdaje smartfony za zakup pralki i suszarki

Najnowsze pralki i suszarki Samsunga dzięki intuicyjnym funkcjom sprawią, że obowiązki domowe będą przyjemniejsze. Zwłaszcza, że kupując je otrzymamy w prezencie smartfona.

Kup pralkę oraz suszarkę Samsung i odbierz smartfon Samsung Galaxy S20 FE oraz praktyczny kosz na pranie Brabantia

Zestawy promocyjne zawsze przyciągają uwagę klientów. Wiadomo, jeśli i tak nosimy się z zamiarem kupna jakiegoś sprzętu, to opcja gratisów z pewnością wpłynie na naszą decyzję. A Samsung wie, jak przyciągnąć do siebie potencjalnych kupujących.

Kupując wybrane modele pralek, pralko-suszarek i suszarek Samsung z linii AI Control otrzymamy kosz Brabantia, który umożliwia wygodne przechowywanie odzieży, pościeli oraz tekstyliów domowych przeznaczonych do prania. Jednak kiedy zdecydujemy się na zakup pralki i suszarki Samsung Al Control, to czeka na nas smartfon Galaxy S20 FE lub Galaxy A51 (model telefonu zależy od modeli pralki i suszarki w zestawie). prezent jest więc dość kosztowny i atrakcyjny. A co bardziej interesujące – promocje się ze sobą łączą, jednak

Promocja z koszem trwa jednak do 31 stycznia, a ta ze smartfonem do 28 lutego, albo do wyczerpania puli nagród w obu przypadkach.

Choć sama promocja jest bardzo kusząca, to sam sprzęt musi też taki być, byśmy chcieli zainwestować w niego sporą ilość pieniędzy. Najnowsze pralki i suszarki Samsung AI Control stworzono po to, by nasze codzienne czynności przebiegały sprawniej. Wyposażone w innowacyjny panel AI Control, który zapamięta nasze preferencje, co pozwala nam personalizować opcje prania i suszenia. Oba urządzenia łączą się ze sobą, więc jeśli w pralce wybierzemy opcję prania delikatnego, to suszarka się do tego dostosuje sugerując nam odpowiedni program. Również pod kątem wizualnym świetnie do siebie pasują tworząc idealny zestaw.

Oba urządzenia można połączyć z aplikacją SmartThings, np. na smartfonie, który dostaniemy w prezencie. Pozwoli to sterować pralką i suszarką, wybierać odpowiedni program czy ustalać harmonogram prania.

Pralki i suszarki Samsung AI Control, jak zapewnia Samsung, mają ułatwić nam życie. Dlatego w pralkach znajdziemy np. funkcję EcoBubble, a w suszarkach program „bez zagnieceń”, który zminimalizuje konieczność prasowania. Zresztą, samo posiadanie suszarki sprawi, że będziemy mogli pożegnać się z rozkładaniem „analogowej” suszarki w mieszkaniu i wywieszaniem prania, na które ciągle brakuje miejsca. Suszarka również wyposażona została w technologię OptimalDry, przez co sam proces jest ekologiczny i bezpieczny, wszystko po to, by nasze ubrania nie zniszczyły się podczas suszenia, a rachunki za prąd nie zwaliły z nóg.

Szczegółowe informacje na temat promocji, regulamin oraz lista modeli biorących udział w promocji dostępne są na stronach:

Promocja ze smartfonem: https://www.samsung.com/pl/campaign/pralka-i-suszarka/

Promocja z koszem na pranie: https://www.samsung.com/pl/campaign/pralki-opinie/