WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Samsung przypadkowo potwierdził Galaxy A91 i A90 5G

Samsung popełnił właśnie małe faux pas po prezentacji swoich flagowych Galaxy Note10 i Note10+, a tak się składa, że ten drugi jako pierwszy obsługuje 45 W ładowanie. To właśnie ta nitka, która doprowadziła kogoś do przysłowiowego kłębka za sprawą listy kompatybilnych ładowarek, które na liście akcesoriów na węgierskiej stronie Samsunga wskazują na plany prezentacji modeli Galaxy A91 i A90 5G.

Czytaj też: 64 Mpx aparat w Redmi Note 8 Pro zachwyca szczegółowością

Wspomniana lista wymienia zgodność modeli osobnej do kupienia 45 W ładowarki, wśród których nie zabrakło oczywiście Note 10+, Note 10+ 5G i właśnie nieznanego do tej pory Galaxy A91. Nie to co wspomniany nieco niżej A90 5G przy 25-woltowym ładowaniu, który będzie pierwszym na rynkiem nieflagowym produktem Samsunga, obsługującym 5G.

Samsung przypadkowo potwierdził Galaxy A91 i A90 5G

Plotki sugerują, że zarówno Galaxy A91, jak i A90 5G będą wyposażone w 6,7-calowy wyświetlacz z wbudowanym skanerem linii papilarnych. A90 5G będzie podobno wyposażony w wycięcie wyświetlacza Infinity-U w stylu łzy, A91 postawi na „dziurę w ekranie”. Oba mają napędzić układy SoC Qualcomm Snapdragon 855 i co najmniej 6 GB pamięci RAM. W dziale aparatów fotograficznych oczekuje się potrójnej konfiguracji aparatu w obu telefonach. Na ten moment trudno jednak powiedzieć z pewnością w głosie, co w tych modelach będzie się kryło.

Czytaj też: Intel walczy o klientów nowym porównaniem do Ryzena 9 3900X

Źródło: NeoWin