Reklama
aplikuj.pl

Samsung zmienia plany i rezygnuje z jednego modelu. Galaxy A74 może nie powstać

Spodziewaliśmy się, że serią Galaxy A od Samsunga w 2023 roku rozszerzy modelu Galaxy A74. Nowe doniesienia wskazują jednak, że ten smartfon może nie powstać. Dlaczego?

Choć seria Galaxy A jest niezwykle popularna, to duże zainteresowanie klientów nie jest podzielone równo pomiędzy wszystkie podserie. Podczas, gdy Galaxy A5x radzi sobie świetnie, Galaxy A7x już nie podbiło ludzkich serc, a przynajmniej na to wskazuje serwis GalaxyClub. Wedle informacji, z planowanych na przyszły rok Galaxy A54 5G i A74, światło dzienne ujrzy tylko ten pierwszy. Jeśli mamy być dokładni – nie tylko, bo w ramach serii A spodziewamy się jeszcze przynajmniej trzech innych urządzeń: A14, A24 i A34, jednak to A54 5G jest tym najbardziej wyczekiwanym.

Skąd taka decyzja? Wydaje się, ze sprzedaż Galaxy A73 była po prostu niezadowalająca i producent nie chce inwestować w jego następcę, który może podzielić ten sam los. Zamiast tego woli skupić się na innych urządzeniach z tej rodziny. Nie wiadomo tylko, czy pozostałe również nie podzielą jego losu, ale na jakieś konkrety w tej sprawie będziemy musieli jeszcze poczekać. Warto też pamiętać, że anulowanie A74 nie jest oficjalne, choć wydaje się prawdopodobne.