WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Samsung testuje nowe technologie

CES jest już bardzo blisko, więc Samsung przedstawia nowe projekty z C-Lab. Niektóre z nich są dosyć dziwne, ale na pewno bardzo ciekawe.

Firma pokazała właśnie narzędzie do nagrywania ASMR, które łączy telefon z etui i symuluje ludzkie ucho. Nawet wygląd je przypomina. Wygląda to dziwnie, ale firma twierdzi, że urządzenie zapewnia bardziej realistyczny dźwięki dzięki renderowaniu przez SI. Kolejna rzecz to Girin – statyw oparty na czujniki, który dostosowuje pozycję wyświetlacza i poprawia jego ułożenie. Jest także lampka biurowa wyposażona w SI i aparat, która dostosowuje światło do tego, co planujesz zrobić.

Z kolejnych rzeczy warto wymienić Tisplay do wyświetlania reklam na strojach twórców podczas streamingowania, Medeo wykorzystujące SI do automatycznego dodawania efektów i muzyki do filmów podczas nagrywania czy Prosmit także wykorzystujące SI, ale tym razem do znalezienia 5 artykułów, które omawiają dany temat. Technologii jest znacznie więcej i na pewno o wielu z nich usłyszymy podczas targów CES.

Czytaj też: Ten robot odegrał prostą melodię na keyboardzie

Źródło: Engadget