Reklama
aplikuj.pl

Niby obraz, a jednak telewizor. Samsung ulepszył znacząco The Frame

Samsung ulepszył znacząco The Frame, The Frame 2022

Samsung ma ciekawą wizję ze swoją serią The Frame i nieustannie ją pielęgnuje, wprowadzając każdego roku stosowne ulepszenia. W tym roku telewizor The Frame z wymiennymi ramkami zyskał przede wszystkim matową powłokę, która uwalnia ekran od refleksów świetlnych, co jest kluczowe w sprzęcie, który ma pełnić zarazem funkcję ozdobną (jako statyczny obraz), jak i praktyczną (tradycyjnego centrum rozrywki).

Samsung ulepszył znacząco The Frame. Telewizor kupicie w wielkości od 32 do 85 cali

W The Frame zdecydowanie najważniejszym elementem jest tryb „sztuka”, który zapewnia nam możliwość zorganizowania swojej prywatnej galerii sztuki, wyświetlając „perfekcyjne kopie oryginalnych obrazów”. Wszystko to za sprawą ekranu QLED 4K ze skalowaniem obrazu z wykorzystaniem sztucznej inteligencji oraz technologii głębokiego uczenia, który nawet ze źródła Full HD jest w stanie wykrzesać jakość 4K.

Czytaj też: Karta graficzna Arc A770 ma zadziwiająco dobrze radzić sobie z Ray-Tracingiem

The Frame to jednak nadal telewizor, o czym przypomina wbudowany system głośników 2.0.0, technologia Dolby Atmos oraz funkcja Q-Symphony do synchronizacji z soundbarem producenta z serii Q. Jako centrum rozrywki The Frame 2022 może ponadto pochwalić się funkcją automatycznej regulacji jasności czy nowym Smart HUBem.