Samsung nadal brnie w rewolucjonizowanie rynku wyświetlaczy, tworząc coraz to bardziej zaawansowane, a przede wszystkim większe ekrany. Tym razem podczas imprezy Integrated Systems Europe 2019 w Amsterdamie zaprezentował 292-calowy wyświetlacz z serii The Wall.

Ta rodzina modułowych wyświetlaczy Samsunga mogła się pochwalić do niedawna i tak imponującym modelem przewidującym przekątną rzędu 219-cali, ale teraz przebiła wszystko, tworząc tego potwora:

Na jakiś czas będzie to przedstawiciel The Wall, ale w ramach tej serii będą sprzedawane modele już od 73-cali. Wszystkie z nich będą jednak łączyć wspólne cechy, jak np. niewielka grubość i wielkość ramek, które na dodatek będą obsługiwać tryb ambientowy, pozwalający na wtopienie się w otoczenie i przyjąć formę ozdobnej ramki przystosowanej do konkretnych wymagań.

Do naszych salonów The Wall raczej nie zawitają, ponieważ zostały zaprojektowane wyłącznie w celach biznesowych. Ten największy model ma trafić do pierwszych klientów jeszcze w pierwszej połowie 2019 roku, ale kwestię szczegółowej specyfikacji i ceny Samsung jednak nie poruszył. Tak czy inaczej, to nie koniec przygody firmy w segmencie wyświetlaczy. Obecnie współprace Samsunga skupiają się na ulepszeniu rozwiązań audio, rozpowszechnieniu wyświetlaczy 8k i rozwoju segmentu „inteligentnego domu”.

Czytaj też: Samsung modyfikuje telewizor The Wall

 Źródło: New Atlas

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!