Reklama
aplikuj.pl

Sprzedaż Samsunga Galaxy S23 już ruszyła. Na początek nie zabrakło promocji

Ogłoszone na początku lutego smartfony Galaxy S23 w końcu weszły do regularnej sprzedaży. Po ofercie przedpremierowej Samsung przygotował też kolejną promocję, by zachęcić klientów do sięgnięcia po nowe flagowce.

Oferta przygotowana z okazji premiery serii Galaxy S23 trwała od 1 do 16 lutego. Trudno się temu dziwić, bo była to bardzo atrakcyjna promocja, w ramach której w cenie tańszego wariantu można było kupić model z dwukrotnie większą pamięcią wewnętrzną. Była też opcja oddania starego smartfona i uzyskania za niego nawet 3600 zł. Warto było więc sięgnąć po któryś z nowych flagowców.

Jeśli jednak wtedy nie skorzystaliście z promocji, teraz macie szansę na kolejną. Nie jest może już aż tak atrakcyjna, ale nadal może przyciągnąć wiele osób, bo Samsung oferuje prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 Pro (warte 899 zł) w gratisie. Wystarczy do 3 marca kupić smartfon z serii Galaxy S23, a do 12 marca aktywować go z aktywną kartą SIM polskiego operatora oraz zalogować się do aplikacji Samsung Members. Tam należy kliknąć w banner promocyjny i do 19 marca wypełnić formularz zgłoszeniowy. Po jego rozpatrzeniu Samsung wyśle słuchawki.

Promocja obowiązuje w sklepie Samsunga i u jego autoryzowanych partnerów.