WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Każdy z nas może wziąć udział w San Diego Comic-Con 2020, oczywiście online

Comic-Con w San Diego to marzenie wielu fanów popkultury. To tam prezentuje się nowości, fragmenty superbohaterskich filmów i można spotkać prawdziwe sławy. Choć tegoroczna edycja imprezy została odwołana, to organizatorzy zapowiadają wydarzenie online. Chcieliście Comic-Con? To macie!

Czytaj też: The 100 – co przyniesie finałowy sezon? Zobaczcie pełny zwiastun

W kwietniu zapadła decyzja o odwołaniu San Diego Comic-Con 2020. Choć wiadomość zasmuciła wielu, to nikt się nie zdziwił, w końcu pandemia koronawirusa nadal trwa i wszelkie tego typu imprezy są odwoływane. Pogodziliśmy się, że San-Diego Comic-Conu w tym roku nie będzie. Organizatorzy postanowili nas jednak zaskoczyć organizując imprezę w formie cyfrowej! Wcześniej nie było na ten temat nawet wzmianek, oświadczenie o odwołaniu mówiło tylko, że impreza nie zostanie przesunięta w czasie tylko po prostu w tym roku się nie odbędzie. Jest to dużo rozsądniejsze podejście, które dla organizatorów generuje mniej strat. Przekładanie tak ogromnego wydarzenia to dodatkowy koszt a i tak nie ma pewności, czy w nowym terminie impreza mogłaby się odbyć.  

Dlatego tak wielkim zaskoczeniem była wiadomość od organizatorów o edycji online. Comic-Con At Home bo tak będzie nazywała się cyfrowa wersja imprezy będzie dostępna dla wszystkich bez wyjątku. Nie musimy stać w kolejkach, wystarczy że zasiądziemy wygodnie przed komputerem. Impreza będzie całkowicie darmowa, co podkreślają organizatorzy, a zwierzątka i personalizowane przekąski są mile widziane.

Obecnie wielu szczegółów na temat Comic-Con At Home nie ma, więc nie wiemy jakie atrakcje dostępne będą podczas internetowego wydarzenia. Mimo wszystko cieszymy się i mamy nadzieję, że organizatorzy przygotują coś ciekawego i emocjonującego. W końcu San Diego Comic-Con jest tylko raz w roku.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News