Reklama
aplikuj.pl

SanDisk przygotował kartę microSDXC z motywem APex legends

Apex Legends 128GB SanDisk microSDXC

SanDisk we współpracy z Respawn Entertainment przygotował nową klartę microSDXC przeznaczoną dla konsoli Nintendo Switch. Karta ma specjalny motyw z gry Apex Legends.

Apex Legends 128GB SanDisk microSDXC

Karta ma motyw graficzny nawiązujący do tego znanego tytułu. Jej pojemność wynosi do 128 GB. Przyda się więc ona wszystkim graczom, którym brakuje miejsca na konsoli.

Susan Park, Vice President, Client Solutions w Western Digital, mówi:

Apex Legends ma ogromną – i wciąż rosnącą – grupę fanów i graczy, którym zapewnia wciągającą, opartą na współpracy w drużynie, zabawę w trybie battle royale, nieporównywalną z innymi grami tego typu. Cieszymy się niezmiernie, mogąc zaoferować najwyższej jakości produkty microSDXC tej grupie graczy – zapewniamy im niezbędną przestrzeń na dane, by mogli skupić się na grze.

Czytaj też: MSI MPG Z590 Carbon EK X ma wbudowany blok wodny
Czytaj też: Ile laptopów sprzedano w Q4 2020 roku?
Czytaj też: NZXT przeprasza za problemy z bezpieczeństwem obudowy H1

Apex Legends 128GB SanDisk microSDXC

Arturo Castro, Vice President, Global Brand Management w firmie Electronic Arts, dodaje:

Wraz z rozwijaniem uniwersum Apex Legends bardzo dbamy o to, by nasi fani zawsze mogli cieszyć się najlepszą jakością rozgrywki, niezależnie od platformy, z której korzystają. Współpraca z Western Digital – liderem segmentu storage – była dla nas wyjątkowa, ponieważ dzięki niej mamy pewność, że nasi fani mogą pobrać grę i być gotowi na wszelkie przygody w Outerworlds

Karta powinna być dostępna w sprzedaży u wybranych sprzedawców w cenie 199,99 zł.