WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Scenarzysta Czarnej Pantery zaproszony do tworzenia drugiej części filmu Call of Duty

Joe Robert Cole zaproszony do tworzenia drugiej części filmu Call of Duty! Activision najwidoczniej mocno wierzy w swoją markę.

Activision wiąże z marką Call of Duty spore nadzieje. Gra wideo jest dla nich maszynką do robienia pieniędzy, a wkrótce firma może dorobić się na filmach. Joe Robert Cole, który znany jest z bycia scenarzystą filmu Czarna Pantera otrzymał propozycję tworzenia drugiej części filmu Call of Duty. Zaraz, zapytacie – jak to drugiej części? Ano wychodzi na to, że Activision nie zamierza poprzestać na jednej produkcji i już teraz myśli o kontynuacji.

Co zatem wiemy o pierwszej części filmu? Reżyserem filmowej adaptacji gry Call of Duty będzie Stefano Sollima (Sicario 2, Suburra, Gomorra). Ciężko jest w tej chwili stwierdzić, na jaki okres historyczny postawi twórca. Marka Call of Duty ma na tyle duży rozstrzał produkcji, że możliwości jest wiele. Nikt nie będzie zdziwiony, jeśli kinowa produkcja opowie wydarzenia drugiej wojny światowej lub bitew w kosmosie. Możliwe również, że otrzymamy film o współczesnych wydarzeniach. Chyba nikt nie obraziłby się zobaczyć filmowe Modern Warfare?

Czytaj też: Znamy przyczynę śmierci Stana Lee

Źródło: cbr.com