Reklama
aplikuj.pl

Screenshoty Prince of Persia: The Dagger of Time! Trzeba będzie się postarać, aby w to zagrać

prince of persia, ubisoft

Udostępnione zostały nowe screenshoty z Prince of Persia: The Dagger of Time. Gra jednak nie będzie tak łatwo dostępna.

Ubisoft zaprezentował jak będzie wyglądać nowy Prince of Persia. Tytuł nie jest klasycznym PoPem a produkcją na VR. Tylko tutaj też się sprawa dostępności gry nie kończy.

Rynek gier VR rośnie. Coraz więcej gier wychodzi i będzie wychodziło na gogle wirtualnej rzeczywistości, a na horyzoncie mamy kolejną generację urządzeń, które pozwolą twórcom jeszcze lepiej przenieść nas do innych światów. Tylko, że Ubisoft… nie zamierza skorzystać z około siedmiu milionów posiadaczy gogli VR.

Czytaj też: No Man’s Sky Desolation – update zmienia grę w Dead Space

Przynajmniej nie teraz, bo ogólnie – Ubisoft szukał w zeszłym roku osób do gry AAA na VR i prawdopodobnie teraz ten zespół pracuje nad dużym tytułem. Aktualnie jednak w kwestii VR Ubisoft przedstawił zrzuty ekranu z produkcji oddziału firmy znajdującego się w Düsseldorfie.

W domu jednak tego tytułu nie odpalimy. Prince of Persia: The Dagger of Time dostępne będzie bowiem tylko w salonach arcade. Do tego wszystkiego – potrzebne będzie zebranie dodatkowych trzech znajomych, bo produkcja jest escape roomem dla czterech osób. O grze jakoś bardzo dużo więcej nie wiemy, ale teraz dowiedzieliśmy się, że tytuł zabierze nas w czasy ostatniej trylogii PoP Ubisoftu.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News