Reklama
aplikuj.pl

Sequel Lśnienia zadebiutuje wcześniej

Sequel Lśnienia zadebiutuje wcześniej

Ostatnimi czasy Warner Bros. pozornie skupia się tylko na produkcjach DC. Nic bardziej mylnego, studio przygotowuje szereg filmów, które niedługo wejdą na ekrany. Jednym  z nich jest Doktor Sen, którego data premiery została przesunięta. Sequel Lśnienia zadebiutuje wcześniej, czyli już tej jesieni.

Doktor Sen to książkowa kontynuacja Lśnienia, którą Stephen King wydał w 2013 roku. Fani musieli czekać na nią aż 36 lat, jednak w końcu powstała. Nic dziwnego, że wzięto się także za produkcję adaptacji kinowej. 39 lat po kultowym Lśnieniu w reżyserii Stanleya Kubricka na ekrany wejdzie Doktor Sen. Choć pierwotnie Warner Bros. planowało premierę na styczeń 2020 roku, to okazuje się jednak, że sequel Lśnienia zadebiutuje wcześniej, bo 8 listopada.

Sequel Lśnienia zadebiutuje wcześniej

Film opowie dalsze lody Dana Torrance’a, który dręczony koszmarnymi wydarzeniami w hotelu Overlook błąka się po Ameryce i nadużywa alkoholu. W  końcu dociera do małego miasteczka w New Hampshire, gdzie osiada. Tam, przy wsparciu grupy Anonimowych Alkoholików odkrywa w sobie paranormalne zdolności.

To nie jedyna adaptacja książek Stephena Kinga, która trafi w tym roku na ekrany kin. Smętarz dla zwierzaków obejrzymy już 3 maja, a  6 września obejrzymy To: Rozdział 2.

W głównej roli zobaczymy Evana McGregora.

Czytaj też: Hobbs and Shaw może być odpowiedzią na MCU

Źródło: comicbookmovie.com