Reklama
aplikuj.pl

Masz smartfona z serii Galaxy S22? Szykuj się na aktualizację Androida i One UI

Niedawno Samsung zapowiedział, że jeszcze w tym miesiącu One UI 5 wraz z Androidem 13 trafi na pokład serii Galaxy S22. Na obietnicach się nie skończyło, bo aktualizacja trafiła już do wielu użytkowników w Europie.

Seria Galaxy S22 dostępna jest na świecie w dwóch wariantach — z procesorem Snapdragon 8 Gen 1 i Exynos 2200. Właśnie ta druga wersja dostępna jest na naszym kontynencie i wydaje się, że europejscy użytkownicy flagowców Samsunga mogą się z tego powodu cieszyć. Prawdopodobnie aktualizacja One UI 5 i Androida 13 jest dostępna właśnie tylko dla tego wariantu. Jak donoszą internauci na Twitterze i Reddicie – stabilna aktualizacja interfejsu opartego na Androidzie 13 pojawia się już na ich smartfonach.

Nie chodzi tu tylko o jeden kraj, bo informacje pochodzą od osób z Niemiec, Włoch, Holandii, Rumunii, Hiszpanii, Szwecji czy Wielkiej Brytanii. Aktualizacja waży prawie 3 GB i wprowadza wiele przydatnych funkcji i usprawnień, takich jak tryby, pulpit bezpieczeństwa i prywatności czy tapety wideo. Oczywiście także Android przynosi nowości.

Jeśli więc jesteście posiadaczami modeli z serii Galaxy S22, to zapewne wkrótce otrzymacie stosowne powiadomienie o aktualizacji.