Reklama

Tak prezentuje się seria Honor 80. Do sieci wyciekły zdjęcia

Najbliższe tygodnie mocno namieszają na smartfonowym rynku, bo premiera Snapdragona 8 Gen 2 już za nami i poszczególni producenci szykują się do wprowadzenia na rynek swoich urządzeń napędzanych przez ten układ. Jednak nie tylko takie premiery nas jeszcze czekają. Już za kilka dni zadebiutuje bowiem seria Honor 80, której warto przyjrzeć się jej bliżej.

[Aktualizacja] Wyciekły zdjęcia ujawniające wygląd serii Honor 80

Choć premiera nowej serii firmy Honor już jutro, nie udało się utrzymać w tajemnicy wyglądu smartfonów. Do sieci wyciekły zdjęcia, na których możemy zobaczyć trzy modele – podstawowy, Pro i SE. Wszystkie trzy mają zakrzywione wyświetlacze, jednak model Pro dostanie nieco większy panel. Będzie miał też otwór w kształcie pigułki na aparat do selfie, podczas gdy pozostałe modele mają okrągłe otwory.

Co ciekawe, wyspy aparatów w każdym smartfonie są inne, co możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu. Najciekawiej prezentuje się ta w Honor 80 Pro, która przyjmuje kształt symbolu nieskończoności. Wydaje się też największa na tle pozostałych urządzeń. Niestety, w kwestii specyfikacji wiemy jedynie, że Honor 80SE dostanie aparat główny 64 Mpix, ale szczegóły możliwości fotograficznych pozostałych modeli pozostają nieznane. Na szczęście wszystkiego dowiemy się już jutro.

23 listopada swoją premierę zaliczy nowy składany smartfon Honor Magic Vs, a także seria Honor 80

Nowa generacja flagowej serii producenta ma składać się z czterech modeli – podstawowego, SE, Pro i Pro+, więc będzie bardzo bogato. Sam producent ujawnił nam już kilka szczegółów na ich temat, choć na dokładną specyfikację będzie trzeba poczekać jeszcze tydzień.

Wedle informacji, podstawowy Honor 80 napędzany będzie przez Snapdragona 782G, natomiast model Pro sięgnie po Snapdragona 8+ Gen 1. Firma nie wspomniała, jaki chipset znajdzie się na pokładzie najmocniejszego modelu. Może być to ten sam procesor co w Pro, a może najnowszy flagowiec Qualcomm – trudno powiedzieć.

Źródło: Weibo

Wiadomo jednak, że w Honor 80 Pro znajdzie się aparat o rozdzielczości 160 Mpix. Spodziewamy się, że taki sam czujnik znajdzie się również w Pro+. Na nowym plakacie widać też podwójny aparat do selfie, ale niestety nie znamy ich specyfikacji. Warto jednak wspomnieć, że model Pro+ ma podobno zaoferować z przodu dwie kamerki, każdą o rozdzielczości 50 Mpix. To może być bardzo interesujące.

Jak już wspomnieliśmy, do premiery serii Honor 80 został zaledwie tydzień, więc można się spodziewać, że w kolejnych dniach jeszcze na temat tych modeli usłyszymy.