Reklama

Seria Infinix HOT już do kupienia w Polsce

Seria Infinix HOT już do kupienia w Polsce

Jakiś czas temu Infinix wkroczył na polski rynek, a już teraz dostajemy okazję zakupu pierwszych smartfonów firmy. Seria Infinix HOT dostępna jest już w Polskich sklepach.

Użytkownicy, zwłaszcza ci młodzi, szukają coraz bardziej wydajnych, a jednocześnie przystępnych cenowo urządzeń mobilnych. Ten trend zamierza wykorzystać w Polsce Infinix. Obecnie skupiamy się na  smartfonach z serii HOT, których atutami są pojemna bateria czy dobrej jakości aparat fotograficzny. Równocześnie to nie koniec nowości z naszej strony, w najbliższym czasie pojawią się w naszej ofercie kolejne modele, przeznaczone dla  innych segmentów rynku

mówi Ryszard Lindner, Country Manager na Polskę i Kraje Bałtyckie w Infinix Mobile.

Infinix HOT 12i, HOT 11 i HOT 11S NFC – oto nowe modele, które pojawiły się na naszym rynku

Do wyboru mamy trzy modele w różnych wariantach pamięci, w zależności od tego, czego wymagamy od naszego smartfona.

Infinix HOT 11

Zacznijmy od HOT 11S NFC, który można kupić w cenie od 949 zł. Napędza go układ MediaTek Helio G88. Mamy tutaj 6,78-calowy wyświetlacz FHD+, wykonany w technologii IPS z częstotliwością odświeżania 90 Hz. Nie zabrakło też pojemnej baterii 5000 mAh z obsługą szybkiego ładowania z mocą 18W. Z tyłu znajdziemy potrójny aparat 50 Mpix z szeroką przysłoną F1.6 i 8-megapikdelowy aparat do selfie. Tutaj warto wspomnieć, że Infinix dodał podwójną diodę oświetleniową, więc nawet wieczorem lub w nocy, będzie można robić zdjęcia.

Infinix HOT 11S NFC

Taki sam zestaw aparatów znalazł się w modelu HOT 11. Ten smartfon dostał jednak jeszcze większą baterię, bo 6000 mAh, a także powiększony ekran – 6,82-calowy. Infinix HOT 12i ma z tych trzech urządzeń najmniejszy ekran, jest to 6,6-calowy panel o rozdzielczości 720 x 1612 pikseli. Do tego wspomnimy jeszcze potrójnym aparacie 13 Mpix z szeroką przysłoną F1.8, a także o możliwości rozszerzenia pamięci RAM do 7 GB.

Jak widzicie, wszystkie trzy nowe urządzenia są raczej modelami budżetowymi, jednak jeśli nei chcecie wydawać zbyt wiele na nowy telefon, a dodatkowo jego wygląd też jest dla Was istotną kwestią – powinniście zainteresować się właśnie serią HOT. Jak wspomnieliśmy wcześniej, HOT 11S NFC kosztuje od 949 zł. Jeśli zaś chodzi o HOT 11, ten dostępny jest już od 899 zł, a HOT 12i – od 699 zł.