Reklama
aplikuj.pl

Nowe przecieki ujawniają szczegóły specyfikacji i datę premiery serii iQOO 10

Nowe przecieki ujawniają szczegóły specyfikacji i datę premiery serii iQOO 10

vivo w ramach swojej submarki szykuje się do wprowadzenia na rynek serii iQOO 10, na którą składa się model podstawowy i Pro. Dziś dostaliśmy więcej szczegółów na ich temat, wraz z orientacyjną datą premiery.

Niezawodny leakster Digital Chat Station po raz kolejny przychodzi z solidną porcją przecieków. Tym razem na temat serii iQOO 10

Wedle informacji, premiera iQOO 10 i iQOO 10 Pro zbliża się wielkimi krokami, bo smartfony mają wejść na rynek już w lipcu. Będzie to dość gorący okres na smartfonowym rynku, wielu producentów ma zamiar zaprezentować swoje modele wyposażone w układ Snapdragon 8+ Gen 1. Ten właśnie ma napędzić model Pro, choć jeśli wierzyć poprzednim plotkom, do zaoferowania będzie miał coś jeszcze – najszybsze na świecie ładowanie. Mówi się bowiem, że vivo zapewni mu obsługę ekstremalnie szybkiego ładowania przewodowego z mocą 200 W i bezprzewodowego 65 W.

Wiemy też, że iQOO 10 Pro będzie wyposażony w zakrzywiony wyświetlacz AMOLED LTPO o rozdzielczości QHD+ i częstotliwości odświeżania 120 Hz. Bateria ma mieć pojemność 4500 mAh i jesteśmy bardzo ciekawi, jak w przypadku takiego ładowania producent rozwiąże kwestie bezpieczeństwa i żywotności ogniwa.

Jeśli chodzi o model podstawowy, na razie wiadomo tylko, że nie będzie znacząco różnił się od swojego bezpośredniego poprzednika, ale otrzyma odświeżony wygląd i lepsze wrażenia w grach. Wspomina się też o 50-megapikselowym czujniku głównym.

W najbliższych tygodniach powinniśmy dowiedzieć się więcej szczegółów na temat specyfikacji serii iQOO 10.