Reklama
aplikuj.pl

[Aktualizacja] Producent ujawnia coraz więcej szczegółów serii Redmi K50

redmi k50
Redmi K50

Już za jutro czeka nas premiera serii Redmi K50. Producent w ostatnich dniach ujawnia nam coraz więcej szczegółów na temat tych modeli. Wczoraj ujawniono pojemność baterii i obsługiwane ładowanie, dziś zaś poznajemy kolejne szczegóły.

[Aktualizacja 16.03]

Mimo, iż premiera Redmi K50 odbędzie się jutro, dziś producent ujawnił kolejne szczegóły smartfonów. Urządzenia wejdą na rynek w trzech kolorach – czarnym, białym i zielonym. Czarny będzie charakteryzował się błyszczącym wykończeniem widocznym pod światło. Dodatkowo aparat główny wyposażony będzie w OIS, dostępny będzie też wariant z 512 GB pamięci wbudowanej – dotyczy to zapewne Redmi K50 Pro+.

Poniżej możecie też zobaczyć rzeczywiste zdjęcia, przedstawiające czarny i zielony wariant kolorystyczny.

Redmi K50 z ładowaniem 120 W

Jeśli śledzicie doniesienia na temat tej serii, to raczej ta informacja Was nie zaskoczy. Od dłuższego czasu mówiło się, że najmocniejszy model, czyli Redmi K50 Pro+ będzie obsługiwał szybkie ładowanie z mocą 120 W. Redmi, udostępniając nowe materiały promocyjne, nie wskazuje co prawda na ten smartfon z nazwy, ale już sama wzmianka o Dimensity 9000 mówi nam wszystko. Na pokładzie ma znaleźć się też bateria 5000 mAh, a użyta technologia ładowania umożliwi napełnienie ogniwa w zaledwie 19 minut.

Warto też wspomnieć, że Redmi K50 Pro+ będzie wyposażony w układ szybkiego ładowania Surge P1, który ma zapewnić bezpieczeństwo, a także kontrolę nad temperaturą, nawet jeśli będziemy korzystać ze smartfona podczas ładowania.

Z wcześniejszych plakatów wiemy, że najmocniejszy model Redmi K50 będzie miał wyświetlacz OLED chroniony Gorilla Glass Victus i oferujący rozdzielczość WQHD+. Na pokładzie, po raz pierwszy na świecie, znajdzie się też Bluetooth 5.3. Z racji, że premiera zaplanowana jest na czwartek, 17 marca, to na resztę specyfikacji nie będziemy musieli długo czekać.