Reklama
aplikuj.pl

Seria Redmi Note 12 z datą premiery. To już trzecia, ale tym razem międzynarodowa

Redmi Note 12

Jeśli wydaje wam się, już nie raz widzieliście nagłówki mówiące o dacie premiery serii Redmi Note 12, to nie martwcie się, z waszym wzrokiem wszystko dobrze. Xiaomi po prostu postanowiło zrobić dla tej serii kilka premier.

Wszystko oczywiście zaczęło się od listopadowego debiutu serii w Chinach. Następnie firma wprowadziła modele Redmi Note 12 do Indii, a teraz, po raz trzeci, zaliczą one debiut, tym razem na arenie międzynarodowej. Dowiedzieliśmy się właśnie, że na wydarzenie nie trzeba będzie długo czekać, bo firma zaplanowała je na 23 marca.

Jednak ta „międzynarodowa” premiera mówi nam bardzo niewiele, bo Xiaomi wcale nie precyzuje, w których regionach powinniśmy spodziewać się tej serii. Wydaje się jednak, że tym razem nie będzie już większych ograniczeń, bo ogłoszenie zostało opublikowane przez globalne konto Xiaomi na Twitterze. Spodziewamy się więc, że seria Redmi Note 12 zawita też do Europy.

Nie wiadomo jeszcze, które modele producent wprowadzi. W Indiach podstawowy Note 12 różnił się trochę od tego chińskiego, ale Note 12 Pro i Pro+ były takie same. Czy tak samo będzie w przypadku globalnych wariantów? Trudno powiedzieć, ale wzmianka o serii mówi wyraźnie — nie będzie to tylko jeden smartfon.