Reklama
aplikuj.pl

Tak prezentuje się seria vivo S15. Tuż przed premierą dostajemy oficjalne zdjęcia

Tak prezentuje się seria vivo S15. Tuż przed premierą dostajemy oficjalne zdjęcia

Już za 19 maja vivo wprowadzi na rynek chiński kolejne smartfony – vivo S15 i S15 Pro. O tych modelach słyszymy już od dawna, więc ich specyfikacja nie jest dla nas żadną tajemnicą. Teraz możemy też przyjrzeć się im dokładniej dzięki oficjalnym zdjęciom.

Najpierw więc przypomnijmy specyfikację serii vivo S15

Jeśli chodzi o model podstawowy, ten będzie wyposażony w 6,62-calowy panel AMOLED o rozdzielczości 1080p i częstotliwości odświeżania 120 Hz. Z przodu, w okrągłym wcięciu znajdzie się 16-megapikselowy aparat do selfie, a z tyłu dość podstawowa konfiguracja – 64 Mpix + 8 Mpix + 2 Mpix – składająca się z jednostki głównej, obiektywu ultraszerokokątnego i czujnika makro. Smartfon napędzi Snapdragon 870 wspierany przez 8 lub 12 GB pamięci RAM. Bateria 4700 mAh obsługiwać będzie ładowanie z mocą 80 W.

Taka sama bateria wraz z ładowaniem znajdzie się na pokładzie vivo S15 Pro. Producent umieści tutaj też taką samą konfigurację aparatów, zmieniając jedynie jednostkę główną z 64 Mpix na 50 Mpix. Ten model będzie miał zakrzywiony 6,56-calowy ekran AMOLED, również z odświeżaniem 120 Hz. Największa zmiana obejmie chipset, bo na pokładzie znajdzie się Dimensity 8100.

Jak widzimy na udostępnionych przez vivo zdjęciach, smartfony dostępne będą w trzech kolorach – niebieskim, złotym i czarnym.