Reklama
aplikuj.pl

Serwis BMW Kraków – sprawdź co oferuje

serwis samochodowy
Obraz autorstwa standret na Freepik

Są w życiu takie momenty, w których dochodzi do nieprzyjemnych sytuacji oraz doświadczeń, zwłaszcza gdy ktoś jest na co dzień właścicielem auta i często nim podróżuje. W przypadku wykrycia pewnych nieprawidłowości we własnym samochodzie, nie pozostaje nic innego, jak odwiedzić profesjonalny serwis samochodowy. To najlepszy wybór w przypadku drobnych awarii i stłuczek.

Serwis BMW w Krakowie – co może zaoferować kierowcom?

Usługi blacharsko-lakiernicze

Ciekawym wyborem dla najbardziej wymagających kierowców będzie serwis BMW Kraków, który oferuje właścicielom samochodów bardzo rozbudowane i zaawansowane usługi serwisowe. Wśród nich są m.in. usługi blacharsko-lakiernicze. To idealna propozycja dla osób, które znalazły się w nagłej i kłopotliwej sytuacji, a w krótkim czasie chcą ruszyć w dalszą drogę. W tym przypadku można liczyć przede wszystkim na:

 • kompleksowe wsparcie przy drobnych kolizjach – fachowcy szybko zdiagnozują problem i postarają się go wyeliminować w ekspresowym tempie, wskazując najlepszą drogę postępowania,
 • usługi dodatkowe – w tym m.in. usługę door to door, sprawne holowanie auta czy też możliwość skorzystania z samochodu zastępczego,
 • najwyższą jakość napraw z zakresu blacharsko-lakierniczego – piaskowanie, lakierowanie, renowacja powłoki lakierniczej, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, usuwanie szkód komunikacyjnych, zabezpieczenie antykorozyjne, itd.

Jak widać serwis BMW Kraków jest naprawdę godny polecenia i spełni oczekiwania każdego posiadacza auta marki BMW. Dzięki fachowej pomocy kierowca może zapomnieć o problemie naprawy i skupić się wyłącznie na dalszej jeździe.

Serwis online oraz pakiet specjalnych korzyści serwisowych

Dużym udogodnieniem dla kierowców, którzy chcą postawić na profesjonalny i niezawodny serwis BMW Kraków jest niewątpliwie to, że usługi serwisowe mogą być kontrolowane, zarządzane oraz monitorowane z poziomu własnego domu. Serwisem zarządza się online. Wystarczy umówić wizytę serwisową przez prosty i intuicyjny formularz online lub też skorzystać z aplikacji mobilnej. Jednocześnie pracownik serwisu wyśle do klienta materiał video, w którym wyjaśni jakie elementy będą wymagały naprawy i jak będzie wyglądała usługa serwisowa. Klient w każdym momencie ma pełną kontrolę nad usługami serwisowymi, kosztorysem oraz zakresem realizowanych napraw. Dzięki temu nic nie umknie jego uwadze. Niezaprzeczalnym atutem jest też pakiet specjalnych korzyści serwisowych dla właścicieli samochodów marki BMW, które mają więcej niż 5 lat. W tym pakiecie znajdują się takie usługi, jak:

 • dokładne sprawdzenie stanu technicznego pojazdu,
 • wymiana filtra kabinowego, paliwa, powietrza oraz cząstek stałych,
 • wymiana tarcz hamulcowych i klocków,
 • wymiana amortyzatorów, płynu hamulcowego, świec zapłonowych i wycieraczek,
 • sprawdzenie stanu akumulatora oraz jego ewentualna wymiana.

Nie da się ukryć, że serwis BMW Kraków przygotował dla swoich klientów szereg różnych możliwości, dlatego też warto umówić się na konsultację z wykwalifikowanym pracownikiem serwisu i ekspresowo dogadać wszelkie warunki współpracy.

Serwis BMW Kraków – oferta specjalna

Na szczególne wyróżnienie w ofercie serwisu BMW w Krakowie zasługują tzw. usługi specjalne. W przypadku przeprowadzenia serwisu olejowego w autoryzowanym serwisie BMW można otrzymać 2-letnie usługi BMW Assistance.

Dlaczego warto skorzystać z usług serwisu BMW w Krakowie?

Pozostało przeanalizować jedną kluczową kwestią, a mianowicie dlaczego warto w ogóle skorzystać z usług serwisu BMW w Krakowie. Największe zalety tego przedsięwzięcia to:

 • możliwość skorzystania z usług serwisowych Premium,
 • najwyższa jakość świadczonych usług, niezależnie od wybranej kategorii,
 • współpraca z prawdziwymi profesjonalistami i fachowcami,
 • dostęp do zaawansowanych i nowoczesnych technologii,
 • nawet najdrobniejsze usługi i naprawy są konsultowane oraz uzgadnianie z właścicielami auta.

Serwis BMW Kraków niczego nie ukrywa, dlatego klient ma pełną kontrolę nad swoim samochodem i dobrze wie, co konkretnie się z nim dzieje w danym momencie. To gwarancja pełnego spokoju oraz poczucia satysfakcji z usługi.

Artykuł gościnny. Obraz autorstwa standret na Freepik.