Reklama
aplikuj.pl

Serwis VOD.pl powraca, jednak w zupełnie innej formie. Co się zmieniło?

W końcu dowiedzieliśmy się więcej na temat zmian, jakie objęły serwis VOD.pl. Tych jest sporo, bo obejmują nawet nowego właściciela.

Warner Bros. Discovery stał się teraz właścicielem platformy VOD.pl

Oznacza to, że w bibliotece znajdziemy programy Warner Bros. Discovery oraz od innych lokalnych i międzynarodowych dostawców, w tym TVN na mocy współpracy nawiązanej z Ringier Axel Springer Polska. Już na start na platformie znajdziemy ponad 8000 godzin różnorodnych programów, więc będzie co oglądać. Najważniejsze jednak jest to, że dostęp do nich będzie zupełnie darmowy. Jedynym haczykiem jest to, że w zamian będziemy musieli oglądać reklamy.

Bezpłatny serwis VOD.pl od 14 lutego dołącza do rodziny serwisów streamingowych Warner Bros. Discovery w Polsce i uzupełnia płatną ofertę digitalową grupy, w skład której wchodzą już HBO Max i Player. Jestem niezwykle szczęśliwy, że w tak krótkim czasie udało nam się porozumieć z grupą RASP i wypracować model partnerstwa, w którym RASP wesprze nas w zbudowaniu największej platformy AVOD w Polsce. To początek znacznie szerszej współpracy z Onetem, jak również i z innymi partnerami, która zapewni nową jakość i skalę dla bezpłatnego legalnego dostępu do jakościowego kontentu dla użytkowników”

– komentuje Maciej Gozdowski, Vice President, szef serwisów streamingowych w Warner Bros. Discovery w Polsce.

Czytaj też: Netflix wycofuje się z walki ze współdzieleniem kont. Presja ma sens

W ofercie znajdziemy takie produkcje od Paramount Global, Red Bull TV czy Grupa Kino Polska / SPI International, takie jak: „BrzydUla”, „Magda M.”, „Prawo Agaty”, „Diagnoza”, “Kasia i Tomek”, „19+”, „Królowe życia”, “Żony Miami”, „Kobieta na krańcu świata”, “Milionerzy” czy trzy pierwsze części kinowego superhitu “Listy do M.”