WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Sezon Kuźni w Destiny 2 – Bungie dzieli się nowymi informacjami

Sezon Kuźni w Destiny 2 ma zatrzymać graczy przy produkcji Bungie. Co nowego dowiedzieliśmy się o zapowiadanym rozszerzeniu?

Bungie postanowiło zabrać głos w sprawie rozwoju gry końcowej w Destiny 2. Przez najbliższe miesiące mamy się nie nudzić. Zgodnie z zeszłotygodniowym ogłoszeniem, Sezon Kuźni rozpocznie się 27 listopada 2018 roku. W dniu premiery twórcy planują wypuścić zupełnie nowy wideo-dokument oraz pełen kalendarz rozgrywki, aby zaprezentować, co dalej czeka na Strażników. Bungie zaplanowało coś więcej, niż tylko popremierowe rozszerzenia, w które graliście w poprzednich latach. Nadchodząca kosmiczna wyprawa obejmie trzy osobne sezony, które będą ujawniane przez resztę następnego roku.

Czego doświadczą gracze Destiny 2 w każdym z sezonów? W jaki sposób przepustka roczna rozwinie te doświadczenia? Deweloperzy chcą odpowiedzieć na te pytania, jednocześnie przedstawiając zupełnie nowe podejście do spędzania czasu w roli Strażników. Na ujawnienie tych informacji będzie trzeba jednak jeszcze trochę poczekać. Wiemy, że na pewno pojawią się nowe wyzwania do zaliczenia oraz nowe nagrody. W przyszłym tygodniu zacznie się również sezon świąteczny, a po nim – dalsze informacje na temat rozwoju gry.

Czytaj też: Czarny piątek w Microsoft Store – znamy ceny Xboksów i akcesoriów!

Źródło: bungie.net