Reklama
aplikuj.pl

She-Ra i księżniczki mocy – nowe plakaty i data premiery finałowego sezonu

She-Ra i księżniczki mocy, She-Ra i księżniczki mocy sezon 5, She-Ra i księżniczki mocy premiera, Netflix, She-Ra i księżniczki mocy plakaty, She-Ra

Zakończyły się prace nad finałowym sezonem serialu animowanego She-Ra i księżniczki mocy. Netflix udostępnił nowe plakaty i zdradził kiedy nowe odcinki pojawią się na platformie.

She-Ra i księżniczki mocy opowiada o sierocie imieniem Adora, która porzuca poprzednie życie w złej Hordzie, gdy odkrywa magiczny miecz przemieniający ją w legendarną wojowniczą księżniczkę – tytułową She-Rę. Bohaterka odnajduje nową rodzinę po stronie Rebelii i mobilizuje grupę magicznych księżniczek do walki ze złem. Serial jest rebootem popularnej produkcji z lat 80.

Najnowsze plakaty zostały udostępnione przez portal Entertainment Weekly.

CZYTAJ TEŻ: Premierowy odcinek 3. sezonu Westworld – znamy wyniki oglądalności

Obecnie na Netfliksie można obejrzeć cztery sezony, które łącznie liczą 39 epizodów. Najnowsza i zarazem ostatnia odsłona serialu będzie liczyć 13 odcinków i pojawi się na platformie 15 maja. Showrunnerka serialu, Noelle Stevenson, przyznała, że od początku planowano zamknąć całą serię w 52 odcinkach, a najnowsza odsłona ma przynieść rozwiązanie wszystkich wątków i domknąć historię. Oznacza to, że finał serialu nie wynika z anulowania produkcji.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News