WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Sony wjeżdża w nextgeny. Silent Hill to exclusive PS5

Sony może rzeczywiście szykować szokująco dobry zestaw gier na zapowiedź PS5. Jaki plan mogą mieć Japończycy?

Niektórzy krytykują Sony za to, że firma zdecydowanie zbyt długo milczy w sprawie PlayStation 5. Co prawda dzięki temu pokaz zwykłego loga wzbudził większe zainteresowanie w mediach społecznościowych niż pokaz nowego Xbox Series X, ale fani marki mogą się niecierpliwić.

Jak Sony może mieć „wybaczone” swoje zwlekanie? Wystarczy, że gdy znów usłyszmy o PlayStation 5 to firma zaleje nas porządnymi grami. Niedawne przecieki wskazują, że właśnie taki plan ma Sony. Jakie to gry? Tytuły powoli wyciekają.

Czytaj też: Cena Xbox Lockhart sprawia, że nie ma sensu pokazywać konsoli

Dziś rano dowiedzieliśmy się, że prawdopodobnie szykowane jest Gran Turismo 7. Teraz jednak słyszmy o kolejnej grze. Dusk Golem, czyli użytkownik Twittera, który może pochwalić się długą lista potwierdzonych przecieków na temat gier-horrorów zdradził, że nowy Silent Hill zostanie ujawniony prawdopodobnie w przyszłym miesiącu.

To właśnie w czerwcu Sony ma pokazać PlayStation 5 i gry na tę konsolę. Czy Konami wykorzysta tę okazje do pokazu gry? Więcej! Dusk Golem twierdzi bowiem, że nowy Silent Hill to tytuł ekskluzywny na PlayStation 5. Gra być może kiedyś trafi na PC, ale nie jest to jeszcze pewne.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News